07.12.2010

Zaczęło się w Niemczech

Town & Country oferuje franczyzę w branży nieruchomości dla tych, którzy nie są zainteresowani prowadzeniem tradycyjnego biura nieruchomości.

Koncept Town & Country z powodzeniem od 13 lat funkcjonuje w Niemczech. Dzięki ekspansji zagranicznej firma jest dzisiaj obecna również w Czechach, Polsce, Holandii i Austrii. W naszym kraju masterfranczyzą zajmuje się spółka HS-Solid Polska, która początkowo sama budowała pierwsze domy w okolicach Szczecina. Przedstawiciel firmy obecny jest również w Krakowie. Działalność Town & Country opiera się na budowie domów jednorodzinnych i bliźniaków w tradycyjnej murowanej technologii na podstawie własnych projektów. W cenę każdego domu w liczony jest pakiet świadczeń, m.in. pomoc w znalezieniu działki, sporządzanie ekspertyz gruntowych, nadzór kierownika budowy, test szczelności budynku.

Dom zbudowany wg projektu Town & Country.

Sieć regularnie uaktualnia swoją ofertę.

- Większość Polaków marzy o własnym domu. Niewiele osób ma jednak czas i ochotę samodzielnie doglądać budowy i załatwiać wszystkie formalności. Dlatego coraz częściej poszukują firmy, która zajmie się budową na każdym jej etapie - twierdzi Dietmar Krywald, członek zarządu HS-Solid Polska Sp. z o.o.

W pakiecie franczyzowym sieci znajduje się prawo do korzystania z marki Town & Country, projekty, know-how techniczny oraz korzystne warunki zakupowe materiałów budowlanych. Pracownicy i franczyzobiorcy zostają przeszkoleni, a franczyzodawca zapewnia wsparcie marketingowe.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0