KNC Nieruchomości przyspiesza w końcówce roku

Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.
Środa
15.12.2010
Nowe punkty powstają m.in. w Białymstoku, Jarosławiu i Bełchatowie.
 

- Koniec roku dla sieci franczyzowej KNC Nieruchomości jest szczególnie łaskawy. Nasza oferta franczyzowa cieszy się sporym zainteresowaniem, prowadzimy rozmowy z wieloma kandydatami – mówi Beata Mądel, dyrektor KNC Nieruchomości. - Tylko w październiku podpisaliśmy pięć nowych umów.

Na przełomie października i listopada KNC nawiązało współpracę z franczyzobiorcami ze Zduńskiej Woli i Trzebini. Udało się także podpisać umowy z biorcami z Białegostoku i Zgorzelca.

- To będzie pierwszy, ale na pewno nie ostatni punkt sieci w Polsce północno-wschodniej – uważa Rafał Stec, właściciel sieci.

Na początku przyszłego roku natomiast działalność rozpocznie biuro KNC w Jarosławiu. Umowa franczyzowa została podpisana jeszcze listopadzie. Od niedawna działa też biuro w Bełchatowie, kolejny oddział KNC w Polsce środkowej. Sieć umacnia też swoją pozycję na Podkarpaciu, skąd wywodzi się koncept. Nowe placówki powstają również w Małopolsce. W grudniu działalność rozpoczęło biuro w Gorlicach.

Biuro KNC Nieruchomości w Bełchatowie oprócz pośrednictwa nieruchomości zajmuje się również usługami branżowo związanymi z nieruchomościami (pośrednictwem kredytowym, ubezpieczeniowym i doradztwem). Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem własnego oddziału KNC powinni posiadać licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zapewnić sobie nadzór ze strony osoby posiadającej takie uprawnienia. Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

People of the internet are pleased with the work that goes on here. All the writers here do a wonderful writing job and they have earned the respect of hundreds of thousands of...

23 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

23 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

23 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

23 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Explore our coiffeur in Bodensee and also our burnout klinik in rheinfall.

23 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018