15.12.2010

KNC Nieruchomości przyspiesza w końcówce roku

Nowe punkty powstają m.in. w Białymstoku, Jarosławiu i Bełchatowie.

- Koniec roku dla sieci franczyzowej KNC Nieruchomości jest szczególnie łaskawy. Nasza oferta franczyzowa cieszy się sporym zainteresowaniem, prowadzimy rozmowy z wieloma kandydatami – mówi Beata Mądel, dyrektor KNC Nieruchomości. - Tylko w październiku podpisaliśmy pięć nowych umów.

Doradca KNC Nieruchomości rozmawia z klientem.

Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.

Na przełomie października i listopada KNC nawiązało współpracę z franczyzobiorcami ze Zduńskiej Woli i Trzebini. Udało się także podpisać umowy z biorcami z Białegostoku i Zgorzelca.

- To będzie pierwszy, ale na pewno nie ostatni punkt sieci w Polsce północno-wschodniej – uważa Rafał Stec, właściciel sieci.

Na początku przyszłego roku natomiast działalność rozpocznie biuro KNC w Jarosławiu. Umowa franczyzowa została podpisana jeszcze listopadzie. Od niedawna działa też biuro w Bełchatowie, kolejny oddział KNC w Polsce środkowej. Sieć umacnia też swoją pozycję na Podkarpaciu, skąd wywodzi się koncept. Nowe placówki powstają również w Małopolsce. W grudniu działalność rozpoczęło biuro w Gorlicach.

Biuro KNC Nieruchomości w Bełchatowie oprócz pośrednictwa nieruchomości zajmuje się również usługami branżowo związanymi z nieruchomościami (pośrednictwem kredytowym, ubezpieczeniowym i doradztwem). Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem własnego oddziału KNC powinni posiadać licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zapewnić sobie nadzór ze strony osoby posiadającej takie uprawnienia. Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.

(gum)