W Redanie czas na zmiany

Michał Kałużyński ma 38 lat i jest absolwentem Wydział Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Z dniem 10 grudnia 2010 r. został nominowany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Redan S.A.
Czwartek
16.12.2010
Zarząd Grupy Redan został rozszerzony o nowe stanowisko wiceprezesa zarządu. Spółka może się także pochwalić nową witryną.
 

Redan jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i dyskontowej sieci Textilmarket. Spółka powstała w 1995 roku i funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Swoją produkcję zleca fabrykom m.in. w Chinach, Korei i Bangladeszu. W Polsce grupa zatrudnia ponad półtora tysiąca osób i prowadzi prawie 400 sklepów.

Dotychczas Zarząd Grupy Kapitałowej Redan składał się z dwóch osób. Decyzja o jego rozszerzeniu wynika z faktu dynamicznego rozwoju grupy i ma na celu klarowny podział kompetencji. Z nowego stanowiska będzie rozporządzał Michał Kałużyński. Będzie on odpowiedzialny za tworzenie produktu i zarządzanie markami, marketing oraz zarządzanie procesami zakupu i sprzedaży. Nowo mianowany doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. z Varner Polska oraz Young Fashion. Z Grupą Redan związany jest od 2005, gdzie dotąd sprawował funkcję dyrektora ds. sprzedaży Top Secret oraz Troll.

Redan zmienił także swoją korporacyjną witrynę internetową. Celem wprowadzonych zmian było uczynienie strony bardziej nowoczesną, przejrzystą i ułatwiającą dostęp do informacji. Jej zawartość oraz treść została także lepiej dostosowana do potrzeb poszczególnych odbiorców tego serwisu. Istotną zmianą jest wprowadzenie newslettera, dzięki czemu zainteresowani będą otrzymywać informacje o działalności Grupy Redan na bieżąco.

- Jest dla nas ważne, aby inwestorzy, analitycy, dziennikarze i nasi partnerzy biznesowi mogli łatwo i na bieżąco otrzymywać pełne informacje o wynikach Grupy Redan - mówi Piotr Kulawiński Prezes Zarządu Grupy Redan - Zmiana strony korporacyjnej oraz wprowadzenie newslettera są elementami realizacji tego celu. Dzięki udoskonaleniu grafiki i aktualizacji zawartości strona zyskała nowoczesny i prosty w obsłudze interface, pozwalający użytkownikom serwisu szybciej znaleźć interesujące ich informacje.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018