30.12.2010

Nienaganna opinia

Franczyzobiorcy zainteresowani przystąpieniem do sieci Świat Nieruchomości muszą cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Działalność Świata Nieruchomości skupia się na dzień dzisiejszy w województwie zachodniopomorskim, gdzie funkcjonują trzy własne punkty usługowe. W przyszłości sieć chce posiadać biura w obecnych i byłych miastach wojewódzkich. Na celowniku franczyzodawcy są miejscowości liczące powyżej 100 tys. mieszkańców. Firma oferuje inwestorom kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z nieruchomościami.

Zdjęcie punktu systemu Świat Nieruchomości

Najatrakcyjniejszą lokalizacją dla biura Świata Nieruchomości są centra miast oraz galerie handlowe.

- Świadczone przez nas usługi prawne poszerzyliśmy o doradztwo w zakresie finansowania zakupu nieruchomości - mówi Tomasz Siwicki ze Świata Nieruchomości. - Osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nieruchomościami gwarantujemy pełne wsparcie, szczególnie na etapie rozkręcania biznesu. Natomiast doświadczeni specjaliści zainteresowani współpracą z siecią powinni cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Kwota inwestycji w placówkę z logo Świata Nieruchomości wynosi ok. 50 tys. zł, jej zwrot następuje przed upływem pierwszego roku prowadzenia działalności. Od pierwszych franczyzobiorców sieci nie będzie pobierana opłata wstępna, w przyszłości wyniesie ona 5 tys. zł.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0