21.12.2010

Pokazowa stacja otwarta

Na początku grudnia w miejscowości Gzowo koło Pułtuska została otwarta pokazowa stacja paliw Moya.

Nowy punkt jako jedyny jest własnością operatora sieci Moya - spółki Anwim i pełnić będzie rolę stacji pokazowej oraz szkoleniowej dla całej powstającej sieci. Placówka zlokalizowana została przy drodze krajowej nr 61, łączącej aglomerację warszawską z Podlasiem i Mazurami, stanowiącej alternatywę dla drogi krajowej nr 8.

Pokazowa stacja benzynowa Moya w Gzowie

Stacja benzynowa Moya.

- To właśnie całoroczny ruch biznesowy, często tranzytowy, a w sezonie wakacyjnym także turystyczny, był jednym z głównych powodów zlokalizowania naszej stacji w tym miejscu - mówi Piotr Niemczyk, dyrektor ds. rozwoju sieci Moya. - Lokalizacja ta doskonale wpisuje się w politykę rozwoju sieci, zakładającą naszą obecność zarówno przy drogach krajowych, jak i drogach o znaczeniu lokalnym, w małych miasteczkach i na wsiach - dodaje.

Do zatrzymywania się w Gzowie kierowców ma zachęcić system przyznawania nagród przy płatnościach przekraczających 50, 100 i 200 złotych. Nowa stacja, jako punkt szkoleniowy i pokazowy sieci Moya, posłuży również do testowania oraz wdrażania karty flotowej Moya, która w pozostałych stacjach sieci ma zostać wprowadzona w pierwszym kwartale 2011 roku.

Obecnie, poza nowo otwartą placówką własną, działa 17 stacji partnerskich Moya, osiem jest w trakcie realizacji, a na cztery zostały podpisane umowy. Jak zapewniają przedstawiciele sieci, do końca 2010 roku funkcjonować będzie 25 stacji pod szyldem Moya, do końca przyszłego roku działać może do 50 obiektów tej sieci.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora