Warsztaty prowadzone przez Nathana Gordona w szkole Lilla House.
Piątek
07.01.2011
Lilla House otworzył kolejną szkołę - teraz tajniki tańca będą zgłębiać Warszawiacy.
 

Szkoła tańca Lilla House powstała w 2004 roku w Łodzi, dziś liczy już siedem placówek, z których pięć prowadzą franczyzobiorcy. W placówkach uczą się zarówno dzieci, jak i dorośli. W minionym roku do sieci dołączyła siódma szkoła prowadzona przez franczyzobiorcę z Warszawy.

Lilla House rozpoczęła również realizację projektu szkoleń dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Kapitał Ludzki. Od grudnia ubiegłego roku Lilla House, jako jedyna szkoła tańca w Polsce, pozyskała dofinansowanie na podnoszenie kwalifikacji kadry tancerzy.

- Nasza kadra szkoli się zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dofinansowanie dało nam możliwość zaproszenia do naszej szkoły najlepszych światowych tancerzy, wśród których znaleźli się m.in.: Gigi Torres, Candace Brown, czy znany z programu YCD Thierry Verger - mówi Małgorzata Wojdal, właścicielka sieci szkół tańca Lilla House.

Otwarcie własnej szkoły tańca Lilla House to inwestycja rzędu 60 tys. zł – 100 tys. zł, wysokość inwestycji zależy przede wszystkim od stanu lokalu oraz projektu wnętrza szkoły. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 15 tys. zł, opłata miesięczna pobierana jest w wysokości 1,2 tys. zł, a składka na fundusz marketingowy wynosi 3 tys. zł na rok. Franczyzobiorca samodzielnie znajduje lokal, w którym chce prowadzić szkołę Lilla House. Najczęściej znajdują się one w centrum miasta lub centrach dużych osiedli mieszkaniowych. Franczyzodawca zapewnia partnerom szkolenia dla kadry zarządzającej oraz dla tancerzy. Partner może też liczyć na pomoc w stylizacji wnętrza, autorski program do prowadzenia administracji szkoły oraz wsparcie w zakresie rekrutacji personelu.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem biznesu w zakresie doradztwa zawodowego w zakresie autoprezentacji, tworzenia cv, rozwoju kariery itp. Być może właśnie na...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018