10.01.2011

Biesiadowo ma plan

Kolejne placówki oraz nowe koncepty i produkty – pomysłów na rozwój sieci Biesiadowo nie brakuje.

- W roku 2011 zamierzamy otworzyć 20 pizzerii, a w ciągu najbliższych 5 lat chcemy stać się jedną z największych sieci gastronomicznych w kraju - zdradza Wojciech Goduński, właściciel sieci Biesiadowo. - Naszym najnowszym produktem jest pizza-rożek, którą promujemy pod nazwą Crazy Piramid Pizza. W ostatnim okresie podpisaliśmy pierwsze umowy na lokalizacje punktów sprzedających Crazy Piramid Pizzę nad morzem.

Kelner z mega pizzą.

Podstawą sieci jest system franczyzowy. Biesiadowo posiada tylko jedną placówkę własną i aż 62 franczyzowych.

Operator sieci Biesiadowo, łódzka firma Wojtex, jako druga ogólnopolska sieć restauracji, podpisała umowę współpracy z PizzaPortal.pl specjalizującym się w realizacji zamówień online. Jest o co zabiegać, bo każdego miesiąca nowi klienci przekonują się do zamawiania jedzenia przez Internet, dzięki czemu obroty PizzaPortal.pl sięgają setek tysięcy złotych tygodniowo.

- Jestem bardzo zadowolony, że rozpoczynamy współpracę z PizzaPortal.pl. Dla nas jest to dodatkowy kanał sprzedaży, ale też dobry sposób zamawiania np. dla głuchoniemych - komentuje Wojciech Goduński.

Warunkiem przystąpienia do sieci Biesiadowo jest posiadanie lokalu o powierzchni minimum 70 m2. Szacowana kwota inwestycji zaczyna się od 40 tys. zł. Zawiera się w niej projekt technologiczny, remont lokalu oraz zakup potrzebnego sprzętu. Sieć nie pobiera opłaty wstępnej, a miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora