Fotodepilacja nie zwalnia tempa

Operator sieci chce, by do końca roku liczba salonów No+Vello w Polsce wzrosła do 200.
Środa
19.01.2011
Nowe salony No+Vello pojawiły się w Warszawie i Łodzi.
 

Hiszpański koncept salonów fotodepilacji i fotoodmładzania rozwija się na polskim rynku od roku, a już niedługo otworzy w Polsce franczyzowy punkt numer 100. Obecnie sieć ma 90 placówek.
Na pomysł sprowadzenia sieci nad Wisłę No+Vello wpadł przed dwoma laty Sergio Castillo, obecny dyrektor generalny spółki NMV Polska, masterfranczyzodawcy sieci.

- Firma No+Vello jest nastawiona na rozwój międzynarodowy, w związku z tym Polska ze swoim potencjałem rokowała na szybki rozwój sieci franczyzowej – mówi Kamila Rejman z No+Vello.

Plany na rok 2011 również są ambitne. Operator No+Vello chce, by sieć rosła w tempie podobnym do tego, jakie obserwowaliśmy dotychczas.

- W roku 2011 chcemy otworzyć podobną liczbę salonów co w roku 2010 i osiągnąć 200 placówek. Dzięki temu z naszych usług będą mogli korzystać nie tylko klienci z dużych i średnich miast. O rewolucyjności i skuteczności naszych zabiegów będą mogli przekonać się również klienci z miejscowości poniżej 50 tys. osób - dodaje Kamila Rejman.

Obecnie opłata wstępna wynosi 120 tys. zł, choć centrala sieci rozważa podniesienie jej do 140 tys. zł. Obejmuje ona m.in. koszty licencji oraz know how, wyposażenie lokalu w sprzęt zabiegowy, umeblowanie recepcji oraz gabinetu zabiegowego, a także koordynacja wykonania projektu i prac remontowo – adaptacyjnych. Koszty adaptacji lokalu pokrywa franczyzobiorca. Partner może natomiast liczyć na szkolenie personelu, materiały marketingowe oraz oprogramowanie. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1,2 tys. zł, a składka na fundusz marketingowy – 400 zł. Kandydat powinien dysponować lokalem o powierzchni przynajmniej 40 m2, usytuowanym na parterze, z witryną, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

39 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Croatia thanh cong tai vi sao?

Nào là tâm trạng, nào là ý thức, khi là niềm tự hào dân tộc... Vậy, hãy nghe chính một “fan cuồng” Croatia, trước khi nghe những lời bàn...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Fotodepilacja - z kim warto współpracować?

Osobiście polecam dobrego lekarza medycyny estetycznej https://ranking.abczdrowie.pl/s/Lekarz%20medycyny%20estetycznej Wtedy będziemy mieli pewność, że efekty będą trwałe.

59 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja myślę o otworzeniu gabinetu z zabiegami makijażu permanentnego. Na początek chciałabym zająć się makijażem permanentnym brwi 3 metodami . Chciałam się...

97 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Gabinet kosmetyczny

Według mnie podstawą przy otwieraniu salonu kosmetycznego są odpowiednia wiedza i umiejętności, które to można nabyć w trakcie dobrych szkoleń. Następnie należałoby...

97 wypowiedzi
ostatnia 02.07.2018
Firma w formie

Moda na zdrowy tryb życia dalej trwa i bardzo dobrze :) Sam należę do osób, które w wolnym czasie chętnie uprawiają sport - po takich zajęciach czuję się...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2018
Manicure "pod ręką"

Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 22.06.2018