SRW Chaber ma być siecią dwu- i trzygwiazdkowych hoteli.
Sobota
22.01.2011
W Krzywaczce rusza pierwszy hotel działający w ramach Systemu Rodzinnego Wypoczynku Chaber.
 

SRW Chaber ma być siecią dwu- i trzygwiazdkowych hoteli. Pomysłodawcą systemu jest Polska Izba Hotelowa, która swój koncept rozwija we franczyzie. Do tej pory SRW Chaber zawarł umowy franczyzowe z ok. 20 przedsiębiorcami, a wstępne zainteresowanie siecią wyraziło około 50 inwestorów. Hotel w Krzywaczce pierwszych gości przyjmie 22 stycznia.

- Idea przyświecająca projektowi Systemu Rodzinnego Wypoczynku Chaber umożliwia rozpoczęcie indywidualnej działalności gospodarczej w sektorze hotelarskim na zasadzie 20-letniej franczyzy - mówi Jacek Jaruzelki, prezes SRW Chaber. - Mimo, że jesteśmy siecią, to staramy się w jak najlepszy sposób pokazać w hotelach naszą słynną już polską gościnność. Głównym celem jest zapewnienie pełnego komfortu, najlepszych warunków wypoczynku oraz przyjaznej i rodzinnej atmosfery, tak aby goście mogli poczuć się u nas jak w domu. W Krzywaczce o ten komfort dbają Państwo Kościelni - dodaje Jacek Jaruzelski.

SRW Chaber planuje do końca 2011 roku otworzyć hotele w Łodzi, Białymstoku i Ciborzu. Przedstawiciele Polskiej Izby Handlowej liczą, że w ciągu 10 lat ich sieć będzie liczyła ok. 500 dwu- i trzygwiazdkowych hoteli.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.