22.01.2011

Chaber pod Krakowem

W Krzywaczce rusza pierwszy hotel działający w ramach Systemu Rodzinnego Wypoczynku Chaber.

SRW Chaber ma być siecią dwu- i trzygwiazdkowych hoteli. Pomysłodawcą systemu jest Polska Izba Hotelowa, która swój koncept rozwija we franczyzie. Do tej pory SRW Chaber zawarł umowy franczyzowe z ok. 20 przedsiębiorcami, a wstępne zainteresowanie siecią wyraziło około 50 inwestorów. Hotel w Krzywaczce pierwszych gości przyjmie 22 stycznia.

Hall hotelu Chaber w Krzywaczce pod Krakowem.

SRW Chaber ma być siecią dwu- i trzygwiazdkowych hoteli.

- Idea przyświecająca projektowi Systemu Rodzinnego Wypoczynku Chaber umożliwia rozpoczęcie indywidualnej działalności gospodarczej w sektorze hotelarskim na zasadzie 20-letniej franczyzy - mówi Jacek Jaruzelki, prezes SRW Chaber. - Mimo, że jesteśmy siecią, to staramy się w jak najlepszy sposób pokazać w hotelach naszą słynną już polską gościnność. Głównym celem jest zapewnienie pełnego komfortu, najlepszych warunków wypoczynku oraz przyjaznej i rodzinnej atmosfery, tak aby goście mogli poczuć się u nas jak w domu. W Krzywaczce o ten komfort dbają Państwo Kościelni - dodaje Jacek Jaruzelski.

SRW Chaber planuje do końca 2011 roku otworzyć hotele w Łodzi, Białymstoku i Ciborzu. Przedstawiciele Polskiej Izby Handlowej liczą, że w ciągu 10 lat ich sieć będzie liczyła ok. 500 dwu- i trzygwiazdkowych hoteli.

(mak)