Uczeń - wierny klient

Franczyzowe opłaty miesięczne wynoszą 100-500 zł w zależności od wielkości miasta, w którym znajduje się centrum korepetycji.
Czwartek
03.02.2011
Z usług Arysto, sieci centrów korepetycji, klienci korzystają najczęściej w okresie poprzedzającym ważne egzaminy państwowe.
 

Arysto Kursy i Korepetycje zajmuje się organizowaniem stacjonarnych kursów grupowych i korepetycji z dojazdem do klienta. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia stanowią przygotowanie do egzaminów lub doraźną pomoc w poprawieniu wyników szkolnych z takich przedmiotów jak matematyka, język polski, chemia, geografia, informatyka oraz języki obce.

W sieci działa czterech franczyzobiorców – w Łodzi, Białymstoku, Krakowie i Tarnowie. W 2011 ma dołączyć sześciu kolejnych. Docelowo placówki będą powstawać w największych miastach, gdzie na tego typu usługi jest największe zapotrzebowanie. Partnerzy są poszukiwani m.in. w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.

– Miasta poniżej 100 tys. mieszkańców są z kolei ciekawym miejscem do prowadzenia biznesu przez osoby, które same zdecydują się prowadzić zajęcia zatrudniając jednocześnie nauczycieli innych specjalizacji. W tym przypadku koszt licencji wynosi 6 tys. zł – dodaje Wiktor Kowalski, specjalista ds. rozwoju Arysto Kursy i Korepetycje.

Franczyzobiorca nie musi posiadać lokalu, biorąc pod uwagę, że zajęcia najczęściej odbywają się u klientów. Najwięcej klientów pojawia się na przełomie zimy i wiosny, czyli przed ważnymi egzaminami państwowymi.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018