Rozruch kancelarii trwa przeważnie od 3 do 6 miesięcy. Dochodowość kancelarii nie powinna być niższa 8-10 tys. zł - mówi Jarosław Panasiuk, właściciel sieci Kancelarii Prawnych Omega.
Poniedziałek
07.02.2011
O warunkach współpracy z siecią Kancelarii Prawnych Omega opowiada jej właściciel, Jarosław Panasiuk.
 

Kim są klienci Kancelarii Prawnych Omega?
Klienci naszych kancelarii korzystają najczęściej z drobnych porad prawnych oraz zlecają nam sporządzanie pism procesowych i administracyjnych. Ceny świadczonych usług staramy się ustalać na poziomie niższym niż dyktowane przez adwokatów i radców prawnych, dzięki czemu uzyskujemy większą skuteczność w pozyskaniu szerszego grona klientów.

Kto może przystąpić do sieci?
Nasza franczyza skierowana jest nie tylko do prawników, ale również do osób, które nie mają takiego wykształcenia. Trzeba wówczas zatrudnić pracownika obsługującego klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze. Kancelaria w całej Polsce współpracuje z handlowcami, którzy są odpowiedzialni za zawieranie umów roszczeniowych. Kiedy powstaje nowy oddział, handlowcy z danego regionu są delegowani do dyspozycji franczyzobiorcy. Jeżeli takich osób nie ma, to wspólnie je rekrutujemy i szkolimy.

Na jakie zyski może liczyć partner?
Rozruch kancelarii trwa od 3 do 6 miesięcy. Miesięczne koszty utrzymania wynoszą ok. 5-7 tys. zł, ale w dużej mierze są pokrywane przez przychody z samych porad prawnych i sporządzania pism. Dochodowość kancelarii po kilku miesiącach funkcjonowania nie powinna być niższa 8-10 tys. zł.

Rozmawiał (gum)


/1/
ZOBACZ WIĘCEJ

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy....

78 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy....

78 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Pomoc dobrego prawnika nieważne jak dobra by to branża była jest po prostu potrzebna ! Ja osobiście współpracuje z...

58 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Dotacje do wzięcia

Z dotacjami jest jak żebractwem. Prawdziwy przedsiębiorca z nich nie korzysta! __________________ Plagiat i jego typy

9 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Firma bankrutuje - co robić?

FIrma bankrutuje z wielu powodów. W wielu przypadkach problemem jest tutaj finansowanie.Firma nie ma szans na kredyt w banku. Nie jest w stanie zapłacić za dostawy. I przez...

42 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Jaki bank polecacie ?

Rozumiem, że chodzi tutaj o konto firmowe? Jeśli tak to polecam zajrzeć sobie na ten ranking kont bankowych dla firm Ranking jest aktualizowany na bieżąco tak wiec masz...

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Słyszałam wiele różnych opinii na temat wielu firm. Ja jak miałam problem z ubezpieczycielem to pomoc uzyskałam w http://odszkodowania123.pl/ . Mają duże doświadczenie...

78 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Korzystałem z pomocy Kancelarii Walterowicz z Poznania właśnie, z siedzibą przy Piaskowej. Polecam do każdej sprawy, świetni doradcy.

44 wypowiedzi
ostatnia 31.05.2018