Toy Planet i Quadri Foglio razem

Sklep w Szczecinie jest wspólnym projektem sieci Toy Planet i Quadri Foglio.
Wtorek
08.02.2011
W Szczecinie powstał sklep z markowymi zabawkami Toy Planet i ubrankami dla dzieci marki Quadri Foglio. To wspólny projekt obu sieci.
 

Nowy sklep jest 22. placówką sieci Toy Planet, która ma już swoje sklepy w 14 największych polskich miastach. Pomysł podziału sklepu na dwie części, w których oprócz zabawek sprzedawane są ubranka dla dzieci firmy Quadri Foglio jest efektem porozumienia właścicieli obu marek i ich zbieżnych wniosków co do aktualnej, trudnej sytuacji rynkowej.

- Traktujemy ten koncept jako pilotażowy - mówi Robert Momocki, właściciel marki Toy Planet. - Pierwsze tygodnie po otwarciu bardzo miło nas zaskoczyły i potwierdzają słuszność obranej drogi.

Zdaniem właścicieli obu marek, takie połączenie jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych rodziców, ponieważ w jednym miejscu znajdą wszystko co jest niezbędne dla każdego maluszka, ale głównie dla najemcy, który może znacznie ograniczyć koszty otwarcia i prowadzenia sklepu. Większa powierzchnia pozwala wynegocjować niższą stawkę za m2 czynszu, natomiast po stronie przychodów podwoić obroty.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018