08.02.2011

Toy Planet i Quadri Foglio razem

W Szczecinie powstał sklep z markowymi zabawkami Toy Planet i ubrankami dla dzieci marki Quadri Foglio. To wspólny projekt obu sieci.

Nowy sklep jest 22. placówką sieci Toy Planet, która ma już swoje sklepy w 14 największych polskich miastach. Pomysł podziału sklepu na dwie części, w których oprócz zabawek sprzedawane są ubranka dla dzieci firmy Quadri Foglio jest efektem porozumienia właścicieli obu marek i ich zbieżnych wniosków co do aktualnej, trudnej sytuacji rynkowej.

Wejście do sklepu Toy Planet i Quadri Foglio

Sklep w Szczecinie jest wspólnym projektem sieci Toy Planet i Quadri Foglio.

- Traktujemy ten koncept jako pilotażowy - mówi Robert Momocki, właściciel marki Toy Planet. - Pierwsze tygodnie po otwarciu bardzo miło nas zaskoczyły i potwierdzają słuszność obranej drogi.

Zdaniem właścicieli obu marek, takie połączenie jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych rodziców, ponieważ w jednym miejscu znajdą wszystko co jest niezbędne dla każdego maluszka, ale głównie dla najemcy, który może znacznie ograniczyć koszty otwarcia i prowadzenia sklepu. Większa powierzchnia pozwala wynegocjować niższą stawkę za m2 czynszu, natomiast po stronie przychodów podwoić obroty.

(awh)