10.02.2011

Place zabaw we franczyzie

Firma Best4youKids podpisała pierwsze umowy z franczyzobiorcami.

Jak na razie firma ma trzy oddziały własne: w Sułkowicach, Jastrzębiu Zdroju oraz w Krakowie. W tym roku Best4youKids zapowiada pierwsze otwarcia punktów prowadzonych przez franczyzobiorców. Nabór partnerów ruszył w październiku ubiegłego roku. Obecnie prowadzone są rozmowy z osobami zainteresowanymi uruchomieniem własnej sali zabaw przy wsparciu Best4you. Na ich efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo firma podpisała już trzy umowy przedwstępne z potencjalnymi franczyzobiorcami.

Dzieci bawiące się w małych piłkach

Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci

– Chcemy w dalszym ciągu rozwijać naszą sieć. Nie nastawiamy się jednak na otwieranie dużej liczby nowych punktów. Zamierzamy uruchomić kilka, ale z gwarancją jakości i bezpieczeństwa, jakie dotychczas zapewnialiśmy odwiedzającym nas dzieciom – mówi Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzający Best4you s.c. – Niebawem sfinalizujemy umowę z pierwszym partnerem Best4youKids. W kolejce czeka kilku kolejnych potencjalnych franczyzobiorców, z którymi jesteśmy zdecydowani rozpocząć współpracę. Nowe placówki franczyzowe powstaną w: Białymstoku, Warszawie i Zamościu.

Inwestycja w salę zabaw zaczyna się od 40 tys. zł i rośnie proporcjonalnie do wielkości lokalu. Franczyzobiorcy sami, lub z pomocą dawcy licencji, szukają powierzchni pod działalność. Best4you ma kilka lokali, które może zaproponować potencjalnym partnerom. Franczyzobiorcy sami ponoszą koszty najmu oraz zakupów związanych z aranżacją wnętrza. Przy podpisaniu umowy licencyjnej zobowiązani są uiścić opłatę wstępną w kwocie 15 tys. zł.

Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci tworzone i rozwijane przez spółkę Best4you.

(mak)