Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci
Czwartek
10.02.2011
Firma Best4youKids podpisała pierwsze umowy z franczyzobiorcami.
 

Jak na razie firma ma trzy oddziały własne: w Sułkowicach, Jastrzębiu Zdroju oraz w Krakowie. W tym roku Best4youKids zapowiada pierwsze otwarcia punktów prowadzonych przez franczyzobiorców. Nabór partnerów ruszył w październiku ubiegłego roku. Obecnie prowadzone są rozmowy z osobami zainteresowanymi uruchomieniem własnej sali zabaw przy wsparciu Best4you. Na ich efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo firma podpisała już trzy umowy przedwstępne z potencjalnymi franczyzobiorcami.

– Chcemy w dalszym ciągu rozwijać naszą sieć. Nie nastawiamy się jednak na otwieranie dużej liczby nowych punktów. Zamierzamy uruchomić kilka, ale z gwarancją jakości i bezpieczeństwa, jakie dotychczas zapewnialiśmy odwiedzającym nas dzieciom – mówi Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzający Best4you s.c. – Niebawem sfinalizujemy umowę z pierwszym partnerem Best4youKids. W kolejce czeka kilku kolejnych potencjalnych franczyzobiorców, z którymi jesteśmy zdecydowani rozpocząć współpracę. Nowe placówki franczyzowe powstaną w: Białymstoku, Warszawie i Zamościu.

Inwestycja w salę zabaw zaczyna się od 40 tys. zł i rośnie proporcjonalnie do wielkości lokalu. Franczyzobiorcy sami, lub z pomocą dawcy licencji, szukają powierzchni pod działalność. Best4you ma kilka lokali, które może zaproponować potencjalnym partnerom. Franczyzobiorcy sami ponoszą koszty najmu oraz zakupów związanych z aranżacją wnętrza. Przy podpisaniu umowy licencyjnej zobowiązani są uiścić opłatę wstępną w kwocie 15 tys. zł.

Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami, kącikiem bobasa oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci tworzone i rozwijane przez spółkę Best4you.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018