Obecnie w sieci Mediq działa około 200 placówek (własnych i franczyzowych).
Piątek
11.02.2011
ACP Pharma, do której należy ogólnopolska sieć aptek Mediq, planuje uruchomić w 2011 roku kilkadziesiąt nowych placówek franczyzowych.
 

- W styczniu podpisaliśmy umowę z właścicielem dwóch prywatnych aptek w Świdnicy. Już wkrótce oba punkty zmienią szyld na Mediq - mówi Ewa Perlińska, koordynator ds. franczyzy sieci Mediq. - Rusza również franczyzowa apteka w Koninie.

Obecnie w sieci Mediq działa około 200 placówek (własnych i franczyzowych). Stale trwają rozmowy z kandydatami na franczyzobiorców. Z kilkoma z nich zostaną podpisane umowy.

- Są to zarówno osoby inwestujące w otwarcie nowej placówki, jak i właściciele już działających prywatnych aptek, którzy chcą skorzystać z preferencyjnych warunków, jakie oferujemy franczyzobiorcom - mówi Ewa Perlińska.

Mediq proponuje swoim partnerom m.in. gwarancję terytorialną, gotowe narzędzia marketingowe, pakiet szkoleń, obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Za przystąpienie do sieci, właściciel działającej już apteki wnosi opłatę wstępną w wysokości 30 tys. zł netto. Inwestor, który dopiero planuje uruchomienie apteki pod szyldem Mediq musi dodatkowo dysponować kwotą od 100 do 500 tys. zł, którą przeznaczy na inwestycję. Z jednej strony franczyza Mediq zapewnia swobodę działania, z drugiej poprzez wykorzystanie "know how" francyzodawcy, jak i sprawdzonej wiedzy marketingowej i reklamowej wpływa na wzmocnienie marki. Silna marka daje poczucie bezpieczeństwa i zwiększa możliwości biznesowe.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Firma w zgodzie z naturą

To jest bardzo szlachetna rzecz. ___________________________ Logistyka

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

To może być bardzo ciekawe. _________________- Prace licencjackie z Logistyki

3 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

To może być ciekawe. ___________________ < a href="http://pracelicencjackielogistyka.pl/">Prace licencjackie z Logistyki

3 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - impossible...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Firma w zgodzie z naturą

Thanks a lot for sharing this arabian tale with us. As someone who is a big chief essays enthusiast, I enjoyed reading this tale a lot. If you can share more tales like this, I...

9 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Optyk ma różowe okulary

To może być bardzo ciekawy artykuł. ______________ Magisterskie prace z anglistyki

18 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Optyk ma różowe okulary

my całą rodziną uczęszczamy do http://perfektvision.pl/. Porównując inne salony to naprawdę wyróżniają się ceną i jakością okularów

18 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Firma w zgodzie z naturą

Warto też zadbać o artykuły bhp które są w zgodzie z naturą, np polecam zajrzeć tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/ , mają naprawdę świetną ofertę.

9 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2018