Ubrania nowej marki stanowią uzupełnienie produktów marek modowych znajdujących się w portfolio Grupy Redan.
Sobota
12.02.2011
Właściciel sieci Top Secret i Troll wystartował ze sportową marką DryWash.
 

Nowa marka dostępna jest już w salonach Top Secret&Friends oraz w sklepach partnerskich w całej Polsce. We własnych salonach multibrandowych Redan planuje realizować ponad 40 proc. sprzedaży marki, natomiast blisko 60 proc. kolekcji Redan zamierza sprzedawać poprzez niesieciowe placówki multibrandowe.

Ubrania nowej marki stanowią uzupełnienie produktów marek modowych znajdujących się w portfolio Grupy Redan. Nowa marka sportowa jest skierowana do tej samej grupy klientów, co Top Secret i Troll, umożliwiając im wybór odzieży na różne okazje w jednym miejscu.

Redan powstał w 1995 roku. W 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest operatorem czterech sieci detalicznych: Troll, Top Secret, Top Secret&Friends oraz Textilmarket. Dwie pierwsze rozwijane są poprzez franczyzę. W sumie pod swoimi skrzydłami Redan skupia ponad 400 placówek.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018