14.02.2011

Ubezpieczenie z marketu

O planach rozwoju sieci oraz rozszerzeniu platformy usług opowiada Krzysztof Duda, prezes zarządu spółki Intax group.

Jakie usługi obejmuje oferta punktu Intax?
Oprócz przyjmowania płatności za rachunki, jako jedyni w kraju możemy poszczycić się Marketem Ubezpieczeniowym. Platforma ta pozwala w czasie rzeczywistym porównać i sprzedać klientowi ofertę jednego z kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Do połowy bieżącego roku zamierzamy wdrożyć także nowoczesną platformę kredytową, w ofercie której będą dostępne kredyty ponad 20 banków. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy zapewnić wysoki poziom innych usług finansowo-ubezpieczeniowych, takich jak doładowania telefonów, przekazy pieniężne, usługi spedycyjne czy porady prawne.

Krzysztof Duda, Prezes zarządu Intax group Sp. z o.o.

Krzysztof Duda, prezes zarządu spółki Intax group.

Ile trzeba zainwestować w otwarcie własnego punktu?
Zaletą prowadzenia punktu Microcash jest to, że można zacząć zarabiać już od następnego dnia po jego otwarciu. Nasza początkowa opłata franczyzowa jest jedną z najniższych na rynku i wynosi 3,5 tys. zł. Nie mamy wymogu jednolitego wyposażenia ani wystroju lokalu, co pozwala na spore oszczędności ze strony naszych partnerów.

Jakie nadzieje odnośnie budowania pozycji marki wiążecie Państwo z 2011 rokiem?
Celem na bieżący rok, który traktujemy bardzo poważnie, jest otwarcie 100 nowych placówek. Swoją pozycję na rynku planujemy wzmocnić także nowym produktem, jakim będzie możliwość regulowania rachunków kartami płatniczymi. Usługa będzie dostępna prawdopodobnie już po wakacjach.

Rozmawiał (boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

3