15.02.2011

Franchise Expo Paris już w marcu

Na targach będzie obecnych 450 marek reprezentujących co najmniej 75 sektorów działalności.

Inwestorzy zainteresowani tworzeniem przedsiębiorstw sieciowych z pewnością nie pominą 30. edycji targów Franchise Expo Paris, które odbędą się w dniach 20-23 marca na terenach wystawienniczych Porte de Versailles w Paryżu (Pawilon 3). W imprezie weźmie udział ponad 100 zagranicznych wystawców pochodzących z 22 krajów. W ramach Master Franchise Datings, przyszli inwestorzy-franczyzobiorcy, inicjatorzy projektów, będą mieli możliwość odbycia na miejscu spotkań z właścicielami marek. Franchise Expo Paris są targami, na których można znaleźć nie tylko pomysły biznesowe, ale i zapoznać się z aktualnymi tendencjami międzynarodowego rynku.

Wystawcy na 29. targach Franchise Expo Paris.

Franchise Expo Paris odbędą się w dniach 20-23 marca 2011 na terenach wystawienniczych Porte de Versailles w Paryżu (Pawilon 3).

Aby ułatwić nawiązanie kontaktów pomiędzy wystawcami a zwiedzającymi, już po raz drugi targi rozpoczną się w niedzielę. W 2010 roku frekwencja była o 15,14 proc. wyższa niż rok wcześniej. W ciągu czterech dni targi odwiedziło 31 tys. zwiedzających.

Organizatorzy stworzyli program warsztatów i konferencji, które już podczas Franchise Expo 2010 cieszyły się dużą popularnością. W 2011 roku będą jeszcze liczniejsze, by w ten sposób ułatwić zwiedzającym realizację projektów stworzenia własnego przedsiębiorstwa.

Gościem honorowym najbliższej edycji Franchise Expo Paris będzie Kanada, która na targach zajmie Pawilon Honorowy. Kanada, na terenie której działają takie sieci, jak Yves Rocher, Maisons Mikit, La Boîte à Pizza, jest krajem wybranym przez licznych francuskich franczyzodawców. Również kanadyjskie sieci zamierzają dynamiczniej rozwijać się we Francji. W lecie 2009 roku otwarto w Paryżu pierwszy w Europie lokal sieci Presse Café.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora