17.02.2011

Trenerzy za granicą

Właściciel centrum szkoleniowego Intelektualnie.pl chciałby rozwijać sieć franczyzową w innych państwach Europy.

Trenerzy Intelektualnie.pl prowadzą szkolenia z szybkiego czytania, technik pamięciowych oraz pomagają pozbyć się problemu dysleksji. Ostatnio do sieci przystąpili partnerzy z Konina i Trójmiasta. Franczyzodawca poszukuje licencjobiorców w miastach powyżej 60 tys. mieszkańców, takich jak Radom, Słupsk i Bydgoszcz.

Klienci Intelektualnie.pl w trakcie szkolenia

Intelektualnie.pl jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Sieć stawia właśnie pierwsze kroki poza granicami kraju. Jeden z franczyzobiorców Intelektualnie.pl w roli masterfranczyzobiorcy będzie rozwijał sieć na terenie Francji. W podobny sposób centrum szkoleniowe chciałoby zaistnieć na rynku brytyjskim i ukraińskim.

Franczyzobiorcy samodzielnie poszukują sali szkoleniowych w swoim mieście, które najczęściej znajdują się w centrum. Ważne dla lokalizacji jest dobry dojazd komunikacją miejską oraz dostęp do parkingu. Ponadto szkolenia odbywają również się u klienta. Koszt przystąpienia do sieci wynosi 4870 zł.

- Średnio raz na dwa miesiące zapraszamy licencjobiorców na szkolenia wewnętrzne mające na celu wsparcie ich działań sprzedażowych oraz rozwój umiejętności trenerskich – mówi Marcin Matuszewski, pomysłodawca konceptu i właściciel Intelektualnie.pl.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0