Nowością sklepów Freshmarket jest stoisko Freshcafe czyli minikawiarnia, w której oferowana jest świeżo parzona kawa oraz przekąski.
Poniedziałek
21.02.2011
Sieć należąca do spółki Żabka Polska otworzyła pięć nowych sklepów.
 

Freshamarkety to sklepy convenience w konwencji delikatesów zlokalizowane w centru miasta oraz w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Pomysł stworzenia sieci zrodził się w 2008 roku w oparciu o analizy ewolucji zwyczajów zakupowych konsumentów w dużych miastach oraz wzrost znaczenia formatu convenience na świecie.

Obecnie Żabka Polska posiada około 60 sklepów z logo Freshmarket w całym kraju. We Wrocławiu zostało właśnie uruchomionych pięć nowych placówek. W sklepach Freshamarket klienci mogą nie tylko dokonać zakupów produktów spożywczych, ale również opłacić rachunki, czy doładować telefony komórkowe. Nowością sklepów Freshmarket jest stoisko Freshcafe czyli minikawiarnia, w której oferowana jest świeżo parzona kawa oraz przekąski.

Ajentami Freshamarketów stają się najlepsi, wyróżniający się przedsiębiorczością, ajenci sklepów Żabka. Sklepy sieci Żabka prowadzone są przez ajentów na zasadach własnej działalności gospodarczej, w oparciu o podpisaną ze spółką Żabka Polska umowę współpracy.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.