22.02.2011

Północ w Kielcach

Północ Nieruchomości uruchomiła nowe biuro franczyzowe w województwie świętokrzyskim.

Oznacza to, że w sieci działają 32 biura nieruchomości.– Jest to pierwszy krok na drodze do wyznaczonego celu, jakim jest 45 placówek na koniec 2011 roku – mówi Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Północ Nieruchomości.

Placówka biura nieruchomości Północ. Fot. Północ Nieruchomości

Do końca 2011 roku w sieci Północ Nieruchomości ma działać 45 placówek franczyzowych.

Wioletta Jaśkowska, właścicielka nowej placówki, posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Obecnie, oprócz agencji nieruchomości, kieruje także własnym biurem kredytowym. Obszerna baza klientów oraz znajomość realiów rynku lokalnego niewątpliwie będą pomocne na etapie rozwoju nowej placówki w Kielcach.

Przez pierwsze sześć miesięcy działalności, nowy partner nie będzie obciążony miesięcznymi opłatami licencyjnymi. Dodatkowo zwolniony jest ze wstępnej opłaty franchisingowej w wysokości 20 tys. zł (w przypadku Kielc).

Właścicielem sieci Północ Nieruchomości jest notowana na giełdzie w Warszawie spółka Północ Nieruchomości. Pod marką Północ w całym kraju pracuje już łącznie ok. 200 partnerów, pośredników, agentów, brokerów, doradców, rzeczoznawców i zarządców. Każde biuro stanowi odrębną własność i działa niezależnie.

(awh)