Angielski dla maluchów

Placówka Helen Doron powinna znajdować się w otoczeniu infrastruktury przeznaczonej dla rodziców i dzieci.
Poniedziałek
28.02.2011
Aby przyciągnąć klientów, szkoły językowe Helen Doron organizują bezpłatne zajęcia pokazowe.
 

Metoda nauczania dzieci języka angielskiego została opracowana w 1986 roku przez Helen Doron, brytyjską lingwistkę. W ten sposób uczą się dzieci w blisko 30 krajach.
- Program edukacyjny jest oparty o nauczanie naturalne – dzieci na kursach Helen Doron przyswajają język obcy tak, jak swój ojczysty. Bazą dla metody jest stworzenie anglojęzycznego środowiska w życiu dziecka, ponadto obowiązuje zasada nie używania języka polskiego na zajęciach - opowiada Grzegorz Grabiec, dyrektor regionalny Helen Doron Early English.

W Polsce działa 160 franczyzobiorców, sieć planuje pozyskać w 2011 roku kolejne 5-10 nowych punktów. Z punktu widzenia efektywnego prowadzenia biznesu cenne są zdolności managerskie licencjobiorcy. Jeśli to właśnie on będzie nauczycielem języka obcego, konieczne będzie przejście szkolenia, na którym partner pozna szczegóły metody Helen Doron. Opłata licencyjna związana z przystąpieniem do sieci wynosi 12-25 tys. zł w zależności od wielkości miasta.

W celu pozyskania klientów partner może zorganizować bezpłatne zajęcia pokazowe, w których będą brały udział dzieci. Aby uniknąć tzw. martwego okresu w branży edukacyjnej, czyli wakacji, szkoły Helen Doron organizują kursy wakacyjne. Placówka Helen Doron powinna znajdować się w otoczeniu infrastruktury przeznaczonej dla rodziców i dzieci (placówki edukacyjne, parki zabaw). Konieczny jest także dostęp do miejsca parkingowego z dobrym dojazdem.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem biznesu w zakresie doradztwa zawodowego w zakresie autoprezentacji, tworzenia cv, rozwoju kariery itp. Być może właśnie na...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018