Ślub z franczyzą w tle

Suknia ślubna z kolekcji Herve Mariage.
Wtorek
01.03.2011
Salony sukien ślubnych Madleine zapowiadają kolejne otwarcia. Firma otworzyła też salon o profilu outletowym.
 

Madleine to pięć salonów sukien ślubnych, w których panna młoda może wybierać spośród marek francuskich, amerykańskich i włoskich projektantów. Niedawno do portfolio marek dostępnych w punktach Madleine dołączyła francuska kolekcja sukien ślubnych Herve Mariage. Powiększa się również liczba placówek ze znakiem firmy. W Poznaniu, skąd wywodzi się sieć, ruszył w grudniu pilotażowy salon o profilu outletowym.

- Salon w Poznaniu pozwolił nam uzupełnić ofertę o produkty niedostępne w standardowych salonach. Być może już niebawem z tego pomysłu zrodzi się nowy koncept biznesowy – zapowiada Magdalena Sulwińska, właścicielka firmy Madleine.

Firma cały czas prowadzi rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami. Tym razem na celowniku znalazły się: Śląsk, Małopolska, Mazowsze i Trójmiasto. Nowe salony mają powstać już na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku.

- Istotą naszej oferty, prócz wyjątkowych produktów, jest przede wszystkim wiedza, doświadczenie i wsparcie. Nie jest sztuką uszycie i sprzedanie sukni – trzeba jeszcze umieć stworzyć z tego przedsiębiorstwo, które będzie przynosić dochód oraz które będzie także dawało innym pracę i źródło utrzymania, a klientkom pełną satysfakcję. Prowadzenie salonu, tak jak każde inne przedsięwzięcie, wiąże się więc z dużą odpowiedzialnością - mówi Sulwińska.

Oferta franczyzowa Madleine skierowana jest do osób, które chcą zainwestować w swój salon sukien ślubnych od 60 do 100 tys. zł. Na kwotę inwestycji składają się koszty zatowarowania salonu oraz dostosowanie lokalu do standardów sieci. Przystępujący do sieci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat, ani w chwili podpisania umowy, ani w trakcie współpracy. Lokal powinien mieć powierzchnię co najmniej 50 m2.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018