01.03.2011

Ruszają w Polskę

Firma KNC Nieruchomości podpisała od początku 2011 roku siedem kolejnych umów franczyzowych.

KNC Nieruchomości to 31 placówek franczyzowych oraz siedem własnych z centralą w Tarnowie. Niebawem liczba ta jeszcze wzrośnie dzięki umowom, na mocy których powstaną placówki franczyzowe w: Krakowie, Radomiu, Lublinie, Radomsku, Siedlcach, Rybniku oraz Zabrzu. Biura nieruchomości w Krakowie i Rybniku już pozyskują pierwszych klientów.

Placówk KNC w Krakowie przy ulicy Św. Marka 22A.

Przy ulicy św. Marka 22A w Krakowie powstało nowe biuro KNC Nieruchomości. To już drugi punkt sieci w tym mieście.

- Wszyscy agenci nieruchomości przechodzą u nas gruntowne szkolenie przygotowujące do działania w branży. Dzięki temu franczyzobiorca „otrzymuje” przeszkolonych i sprawdzonych agentów - mówi Beata Mądel, dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie. - Otrzymujemy z rynku sygnały świadczące o dużym zainteresowaniu naszym konceptem. To pozwala przypuszczać, że już niebawem do naszej sieci dołączą kolejne placówki.

KNC Nieruchomości działa na Polskim rynku od 14 lat. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz funkcjonuje jako aktywny inwestor. KNC dysponuje własnym ośrodkiem szkoleniowym znajdującym się przy siedzibie głównej firmy w Tarnowie.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora