Wiarygodne marki

Nowymi członkami POFu zostały Cafe Club (zarządzany przez Contel Sp. z o.o.), Okay Multibrand Shops (F.H. Okazja) i A-T S.A. (Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.).
Poniedziałek
07.03.2011
Członkami Polskiej Organizacji Franczyzodawców zostały trzy nowe marki: Cafe Club, Okay Multibrand Shops i A-T S.A.
 

Do organizacji mogą przystąpić firmy spełniające wymogi statutowe, czyli udzielające franczyzy i deklarujące przestrzeganie Europejskiego Kodeksu Etyki Franczyzy. Aby przystąpić do POF, należy przesłać na adres organizacji wypełnioną i podpisaną deklarację członkowską. O przyjęciu do POF decyduje zarząd organizacji.

Okay Multibrand Shops to sieć sklepów multibrandowych z ubraniami dla kobiet i dziewcząt. Minimalny kapitał, jaki trzeba przeznaczyć na przystąpienie do sieci sklepów Okay to 25 tys. zł. Koszty rosną proporcjonalnie do wielkości sklepu.

Otwarcie franczyzowej kawiarni pod logo Cafe Club wiąże się z inwestycją w wysokości ok. 300 tys. zł. Kwota ta jest w większości przeznaczona na adaptację lokalu do standardów sieci. Franczyzobiorca Cafe Club jest zobowiązany do odprowadzenia miesięcznie równowartości 5 proc. obrotu netto.

Osoby zainteresowane współpracą z A-T muszą mieć własny lokal o powierzchni od 200 do 400 m2 w miejscowości liczącej pomiędzy 30 tys. a 60 tys. mieszkańców. Potencjalny franczyzobiorca powinien przeznaczyć na remont, aranżację i wyposażenie placówki ok. 50 tys. zł. A-T nie pobiera od swoich partnerów żadnych opłat za przystąpienie i funkcjonowanie w sieci.

- Polska Organizacja Franczyzodawców oferuje dawcom licencji porady w zakresie poszczególnych etapów organizacji przedsiębiorstwa franczyzowego. Przedstawiciele organizacji służą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi w firmach franczyzowych, które reprezentują - mówi Monika Dąbrowska, prezes POF.

Do drzwi POFu pukają również inne marki. W trakcie procesu aplikacyjnego są: Leader School, 4F, BZ WBK, Nomasvello. Decyzja o ich przyjęciu zostanie podjęta na najbliższym spotkaniu zarządu, które odbędzie się pod koniec marca.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Rodzinny biznes: kłopoty na bank?

You have done such a great work with complete dedication in this site steamwalletgenerator

11 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

Free NCERT Solutions for the class 6, 7, 8, 9, 10, 11 and 12 for the subjects Maths, Science, Hindi, Physics, Chemistry, Biology, English, Social Science (History, Geography,...

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

forum is very good.

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Within the same manner that inbreeding among human populations can boom the frequency of commonly rare genes that cause sicknesses, the selective breeding that created the...

86 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

A Best Essay Services study which dog breeders to avoid. ... The term "Outdoor breeder" is every now and then used to explain dog breeders with little experience or...

86 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Hej, od czego zacząć? Zakładając, że przoedmiot działalności masz ustalony, ja skupiłabym się na formie platności. W dzisiejszych czasach, ludzie chcą płacić...

102 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Assignment help service in usa for the student seeking help. We are provide the assignment help, writing service with the professional academic writer in minimal price.

86 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

assignment help

86 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018