05.03.2011

Cipo&Baxx otwiera kolejne sklepy

W marcu rusza placówka partnerska w Ostródzie, w kwietniu dołączą do niej: Lublin, Radom i Szczecin.

Historia marki Cipo&Baxx rozpoczyna się 1996 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy są ekstrawaganckie ubrania w żywych kolorach i niecodziennych fasonach. Odzież dostępna jest we wszystkich krajach Europy, w USA oraz w Australii. W Europie Środkowo Wschodniej produkty Cipo&Baxx sprzedawane są wyłącznie w placówkach partnerskich.

Zdjęcie punktu systemu Cipo&Baxx

W Europie Środkowo Wschodniej produkty Cipo&Baxx sprzedawane są wyłącznie w placówkach partnerskich.

- W tym roku podpisaliśmy już pięć umów partnerskich. 15 marca rusza sklep w Ostródzie, w kwietniu zostaną otwarte sklepy w: Radomiu, Szczecinie i Lublinie. Na sierpień zaplanowaliśmy otwarcie sklepu w kieleckiej Galerii Echo. Do końca roku ma powstać co najmniej 10 nowych punktów partnerskich – zapowiada Erdal Celik, regional manager. - Poszukujemy partnerów, którzy poprowadzą nasze sklepy m.in. w: Katowicach, Opolu, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.

Sklepy Cipo&Baxx mają powierzchnię do 40 m2 do 130 m2 i mieszczą się przeważnie w centrach handlowych. Znalezienie odpowiedniego lokalu leży w gestii przyszłego partnera, ale zdarza się, że firma poszukuje osób chcących poprowadzić sklep w miejscu wybranym przez centralę. Koszt aranżacji i zatowarowania wynosi od 1,6 tys. zł do 2,5 tys. zł za m2 i jest uzależniony od jego powierzchni i standardu. Właściciel marki zapewnia partnerom wsparcie reklamowe i marketingowe oraz stałą dostępność towaru i ciągłość dostaw.

(mak)