Koszt inwestycji we własny punkt sprzedaży Ada Plus zależy od liczby gablot, w których zdecydujemy się eksponować towar.
Piątek
11.03.2011
Sieć producenta srebrnej biżuterii ma już 920 punktów sprzedaży. Od 5 marca działa placówka w Lublinie.
 

Toruńska firma Ada Plus działa na polskim rynku od 1996 roku. Swoją sieć sprzedaży rozwija w systemie partnerskim, proponując swoje produkty zarówno przedsiębiorcom, którzy już działają w branży, jak i tym, którzy dopiero wchodzą na rynek.

- Od naszych partnerów nie pobieramy opłat. Nie chcemy też zabierać części ich zysków ani przychodów. Przedsiębiorcy po prostu kupują od nas biżuterię, którą później mogą zaoferować swoim klientom – mówi Marzena Łyszcz, dyrektor handlowy sieci Ada Plus.

Koszt inwestycji we własny punkt sprzedaży Ada Plus zależy od liczby gablot, w których zdecydujemy się eksponować towar. Minimalny koszt wyposażenia jednej gabloty to 5 tys. zł.

- Samodzielne stoisko Ada Plus musi posiadać przynajmniej trzy gabloty - mówi Marzena Łyszcz. - Są one przekazywane naszym partnerom na zasadzie użyczenia. Placówki partnerskie dostają je za darmo, ale w momencie końca współpracy zobowiązane są do ich zwrotu.

Najbliższe miesiące dla branży jubilerskiej zapowiadają się obiecująco. Po pierwsze wiosna to naturalny czas większego popytu na biżuterię. Gdy nadchodzą cieplejsze miesiące, grube płaszcze zostają w szafach, a my pokazujemy nieco więcej ciała, często ozdabiając je wyrobami jubilerskimi.

Ponadto zawirowania na rynkach finansowych już od wielu miesięcy powodują drożenie surowców, w tym metali szlachetnych. Jeszcze przed pięcioma laty za uncję (ok. 31 gramów) złota płacono 550 dolarów. Dziś rynek wycenia go na ponad 1,4 tys. dolarów, a według wielu analityków to jeszcze nie koniec wzrostów. Jeszcze większą stopę zwrotu dawało w drugiej połowie ubiegłej dekady srebro, drożejąc z 8,5 do blisko 33 dolarów za uncję.

- W przeciwieństwie do innych gałęzi handlu, branża jubilerska nie jest obecnie skazana na posezonowe obniżki cen i wyprzedaże - mówi Marzena Łyszcz. - Raz kupiony towar zyskuje na wartości w miarę upływu czasu, nie trzeba go pozbywać się za bezcen, ale można na nim zarobić jeszcze więcej. A jeśli nawet partner zdecyduje się na odświeżenie swojej oferty, to my wymienimy niesprzedane produkty na nowe.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Powiedziała YES

YES to bardzo duża inwestycja. Trzeba to dobrze rozważyć. _______________________ pracemagisterskieprawo.net.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Pan od kosmetyków

Jak wchodzić do galerii handlowych, to najlepiej na wyspę. To daje największą szansę na sukces! ______________ pracemagisterskiesocjologia.waw.pl/

10 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

Jak dla mnie te upominki są nieskuteczne. Dobry produkt obroni się sam _________ http://pracemagisterskiesocjologia.waw.pl

40 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

Spróbuj zaistnieć w sieci aby można było Cię i Twoje usługi znaleźć w internecie właśnie. Załóż konto np. na platformach sprzedażowych jak ta:...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Polacy lubią prezenty

A ja lubię prezenty nietypowe. Ostatnio kupiłam dla męża voucher na flyboard z Prezentokracja.pl. Zdziwienie, a potem ekscytacja sięgnęły zenitu :))...

15 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo ładne produkty. co jakiś czas mają fajne promocje, wiec warto skorzystać. Ostatnio kupiłam sobie elegancki wisiorek: ...

9 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Paznokcie w natarciu

Barteezz19 najlepszy jest manicure hybrydowy. Ja regularnie robię go sobie co 2-3 tygodnie i muszę przyznać, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

20 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Biżuteria zawsze modna

Ja świetne biżuterie znalazłam na tej stronie https://www.e-azur.pl . Można tam znaleźć dosłownie wszystko od zwykłych ozdób po obrączki ślubne. Kiedy szukam...

67 wypowiedzi
ostatnia 14.05.2018