DKNY na wyciągnięcie ręki

Firma A&P Brands zajmuje się dystrybucją bielizny i piżam luksusowych marek: DKNY, Donna Karan czy Hanky Panky, po której produkty chętnie sięgają: Angelina Jolie, Rihanna i Sharon Stone.
Piątek
18.03.2011
Sklepy z bielizną DKNY działają już w trzech polskich miastach. Niebawem dołączą do nich kolejne placówki.
 

Firma A&P Brands zajmuje się dystrybucją bielizny i piżam luksusowych marek: DKNY, Donna Karan czy Hanky Panky.
- Na rynku polskim brakuje marek modowych, które mają uznany status na rynku międzynarodowym, są wykonane z dobrych jakościowo tkanin i przy tym są w stosunkowo przystępnych cenach. Postanowiliśmy tę niszę wykorzystać oferując naszym klientom bieliznę DKNY, czy Hanky Panky - mówi Agata Krysiak.

Sklepy oferujące marki z portfolio firmy znajdują się w centrach handlowych Warszawy, Katowic i Poznania. Sieć dystrybucji A&P liczy obecnie dziewięć punktów sprzedaży, sa to przeważnie stoiska firmowe wydzielone w działających już sklepach.

- Najczęściej zgłaszają się do nas osoby, które chcą powiększyć asortyment swojego sklepu i wprowadzić do niego znane światowe marki. Mamy również sklep franczyzowy działający w warszawskim centrum handlowym Blue City, który w całości urządzony jest w amerykańskim klimacie nawiązującym do charakteru oferowanych tam marek – mówi Agata Krysiak, właścicielka A&P Brands.

Produkty sygnowane markami rozprowadzanymi przez A&P Brands można znaleźć m.in. w sklepach Royal Collection, gdzie firma posiada wydzielone stoiska.

(mak)