Wnętrze sklepu partnerskiego aetka prowadzonego przez Krzysztofa Wielądka.
Środa
23.03.2011
Program partnerski sieci aetka przyciąga kolejnych właścicieli sklepów.
 

W 2010 roku z mapy Polski zniknęło 7 tys. sklepów, ten rok zapowiada się podobnie. Według analityków w 2011 trudności w funkcjonowaniu mogą napotkać małe sklepy z elektroniką użytkową. Niepewna sytuacja na rynku skłania ich właścicieli do poszukiwania programów partnerskich, np. takich, jaki oferuje sieć aetka, która liczy w Polsce 187 sklepów. W ubiegłym roku aetka rozpoczęła proces rebrandingu swoich salonów i dziś w barwach sieci działają już 74 placówki.

Jednym z partnerów sieci aetka jest Krzysztof Wielądek, właściciel sklepu TelefonyGSM.pl w Warszawie, który współpracę z firmą rozpoczął w maju 2009 roku. Przygodę z biznesem zaczynał prowadząc internetowy sklep z biurem obsługi klienta, w którym można było odebrać zamówiony produkt. Przystąpienie do ogólnopolskiej sieci skłoniło właściciela do wprowadzenia w swoim sklepie istotnych zmian.

- W listopadzie 2010 otworzyliśmy salon przy ulicy Grochowskiej w Warszawie. Wnętrze zostało urządzone przy wsparciu sieci aetka, która sfinansowała również leasing mebli. Wizualizacja sklepu jest moim zdaniem bardzo ważna, ponieważ odpowiednia prezentacja zapewnia lepszą sprzedaż - mówi Krzysztof Wielądek. - Na przystąpieniu do programu partnerskiego można skorzystać, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i widzieć potencjał klientów na swoim terenie - dodaje właściciel sklepu.

Współpraca z dużym partnerem daje właścicielowi sklepu dostęp do zupełnie nowych produktów. Rozbudowanie asortymentu wpływa pozytywnie na poziom sprzedaży i przyciąga klientów. Krzysztof Wielądek dodaje do tych zalet globalną reklamę i działania, jakie sieć podejmuje na rzecz promocji marki.

- Moim zdaniem najlepsza jest oferta dostępna dla jak największej liczby klientów. Warto też stale pogłębiać wiedzę i szkolić pracowników. Fachowe i przyjazne doradztwo to bardzo ważny element strategii sprzedażowej w mniejszych punktach detalicznych i coś, co może dać nam przewagę nad dużymi marketami - podsumowuje Wielądek.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Rzeczywiście. Praca na słuchawkach jest bardzo ciężka! __________________________ Prace licencjackie z Kosmetologii

13 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
AVANS

Ten Avans to jeszcze istnieje? ________________________ Pisanie prac licencjackich z kosmetologii

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Play rośnie w oczach

Faktycznie wygląda to nie najgorzej - [url]https://www.spidersweb.pl/2018/02/play-wyniki-2017.html[/url]. Ja jestem zadowolony z ich oferty

5 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
AVANS

Avans to fajne sklepy. Warto je sprawdzić. _________________ Tematy prac z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Sferis powiększa sieć

To jest bardzo ryzykowny biznes. Obecnie wszystko ludzie kupują w internecie. _____________________ Tematy prac licencjackich z Turystyki i Rekreacji

6 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

There are some nuances of this business, which you have to examine yourself and experience so that the employee does not do you a trumpet or overeat work. happy wheels

12 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Sferis powiększa sieć

Cześć, mam konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin,...

6 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018