Wnętrze sklepu partnerskiego aetka prowadzonego przez Krzysztofa Wielądka.
Środa
23.03.2011
Program partnerski sieci aetka przyciąga kolejnych właścicieli sklepów.
 

W 2010 roku z mapy Polski zniknęło 7 tys. sklepów, ten rok zapowiada się podobnie. Według analityków w 2011 trudności w funkcjonowaniu mogą napotkać małe sklepy z elektroniką użytkową. Niepewna sytuacja na rynku skłania ich właścicieli do poszukiwania programów partnerskich, np. takich, jaki oferuje sieć aetka, która liczy w Polsce 187 sklepów. W ubiegłym roku aetka rozpoczęła proces rebrandingu swoich salonów i dziś w barwach sieci działają już 74 placówki.

Jednym z partnerów sieci aetka jest Krzysztof Wielądek, właściciel sklepu TelefonyGSM.pl w Warszawie, który współpracę z firmą rozpoczął w maju 2009 roku. Przygodę z biznesem zaczynał prowadząc internetowy sklep z biurem obsługi klienta, w którym można było odebrać zamówiony produkt. Przystąpienie do ogólnopolskiej sieci skłoniło właściciela do wprowadzenia w swoim sklepie istotnych zmian.

- W listopadzie 2010 otworzyliśmy salon przy ulicy Grochowskiej w Warszawie. Wnętrze zostało urządzone przy wsparciu sieci aetka, która sfinansowała również leasing mebli. Wizualizacja sklepu jest moim zdaniem bardzo ważna, ponieważ odpowiednia prezentacja zapewnia lepszą sprzedaż - mówi Krzysztof Wielądek. - Na przystąpieniu do programu partnerskiego można skorzystać, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i widzieć potencjał klientów na swoim terenie - dodaje właściciel sklepu.

Współpraca z dużym partnerem daje właścicielowi sklepu dostęp do zupełnie nowych produktów. Rozbudowanie asortymentu wpływa pozytywnie na poziom sprzedaży i przyciąga klientów. Krzysztof Wielądek dodaje do tych zalet globalną reklamę i działania, jakie sieć podejmuje na rzecz promocji marki.

- Moim zdaniem najlepsza jest oferta dostępna dla jak największej liczby klientów. Warto też stale pogłębiać wiedzę i szkolić pracowników. Fachowe i przyjazne doradztwo to bardzo ważny element strategii sprzedażowej w mniejszych punktach detalicznych i coś, co może dać nam przewagę nad dużymi marketami - podsumowuje Wielądek.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
FG-50E-BDL

Witam. Czy ktoś posiada FG-50E-BDL https://www.thomas-it.pl/product/fg-50e-bdl ? Mam pare pytań co do tego urządzenia Pozdrawiam

1 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

7 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018