Wsparcie franczyzodawcy

Sklepy pod marką Brand New Products mają charakter multibrandowy. Zwykle działają w lokalach o powierzchni od 20 m2 do 150 m2. Na zatowarowanie, licencję i meble trzeba wydać co najmniej 30 tys. zł.
Czwartek
24.03.2011
Brand New Products, sieć outletów z markową odzieżą, wdrożyło nowy system pomocy dla licencjobiorców.
 

System Doradztwa Wiedzy Praktycznej polega na szkoleniu franczyzobiorców z zakresu zarządzania placówką Brand New Products. Przeprowadzają je doradcy wewnętrzni, rekrutowani spośród franczyzobiorców sieci z minimum dwuletnim stażem oraz wieloletni pracownicy firmy. Są to ludzie zorientowani w specyfice biznesu Brand New Products oraz branży odzieży outletowej. Znają mechanizmy działania rynku i potrafią szybko reagować na zmieniające się tendencje, w przeciwieństwie do nowych franczyzobiorców, którzy dopiero debiutują w biznesie.

Z Systemu Doradztwa Wiedzy Praktycznej mogą skorzystać wszyscy franczyzobiorcy Brand New Products. Usługa jest bezpłatna i stanowi część pakietu pomocowego firmy. Partnerzy mogą korzystać z niej w każdej chwili, na własne życzenie. Ofertę pomocy może złożyć również centrala firmy, gdy uzna to za konieczne.

- System doradztwa ma pomóc w utrzymaniu rentowności placówek licencyjnych. Pomoc przydaje się szczególnie młodym partnerom, którzy dopiero wdrażają się w biznes. Mogą wtedy korzystać z pomocy bardziej doświadczonych kolegów franczyzobiorców i naszych pracowników, którzy wyjaśnią jak unikać kłopotów i zwiększać wydajność sklepu - mówi Paweł Bryniarski, prezes Brand New Products.

Warunkiem włączenia placówki sieci do Systemu Doradztwa Wiedzy Praktycznej jest identyfikacja potrzeb konkretnego partnera. Podstawą opracowania indywidualnego programu wsparcia są wyniki analizy.

- Szkolenia odbywają się w trybie ciągłym lub okazjonalnie. Jest to uzależnione od oceny wyników placówki. Partnerzy mogą korzystać z konsultacji w swoim punkcie handlowym lub w centrali firmy – dodaje Paweł Bryniarski.

(mk), (dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.