Bez opłaty miesięcznej

W bieżącym roku sieć planuje uruchomić ponad 30 placówek.
Niedziela
03.04.2011
Moose Centrum Języków Obcych przygotował specjalną ofertę dla franczyzobiorców, którzy zdecydują się przyłączyć do sieci do końca kwietnia.
 

Moose specjalizuje się w nauczaniu języków obcych indywidualnie oraz w małych grupach z dojazdem do klienta. Firma, która działa od 1994 roku, zdążyła otworzyć 11 szkół własnych i sześć franczyzowych. Moose obsługuje klientów z 50 miast, w których uczy 650 lektorów.

– Nasz biznes jest opłacalny nie tylko w dużych miastach, ale także w tych mniejszych, liczących 30, 50 i 70 tys. mieszkańców - mówi Grzegorz Kuzyk, wiceprezes zarządu Moose Centrum Języków Obcych. - Szkoły Moose znajdują się w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań oraz Rumia, Kalisz i Kłodzko.

Jednorazowa opłata franczyzowa umożliwiająca prowadzenie działalności pod logo Moose wynosi minimum 3 tys. zł i zmienia się w zależności od liczby mieszkańców. Opłata miesięczna zaczyna się od 200 zł, jednak osoby, które zdecydują się na przystąpienie do sieci do końca kwietnia będą z niej zwolnione do sierpnia.

– Nie wymagamy od naszych partnerów, aby od razu posiadali lokal pod szkołę, bo lektorzy i tak dojeżdżają do uczniów – wyjaśnia Grzegorz Kuzyk.

Franczyzodawca zapewnia licencjobiorcom know-how w postaci podręcznika operacyjnego zawierającego zasady dotyczące prowadzenia szkoły językowej, serię szkoleń, system komputerowy do obsługi placówki, opieką metodyczną i doradztwo w zakresie marketingu.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Na tropie młodego Einsteina

Computer is a platform for the every user and here windows setting that user can take more things by the help of this site.

1 wypowiedzi
ostatnia 25.09.2018
Angielski na licencji

Important part of the computer window is here how to enable bluetooth on windows 10 available for the window user and that user can share this site with all for the information.

1 wypowiedzi
ostatnia 25.09.2018
Budują i zyskują

This is my best game and i am not want to lose this spider solitaire online free game in my life. I gain so more things by the help of this game.

1 wypowiedzi
ostatnia 25.09.2018
Business po polsku

In this article you can learn more things about the clip and here clipboard history for the knowledge you can gain the more things about the clipboard.

1 wypowiedzi
ostatnia 25.09.2018
Buduj i zarabiaj

My child adores Bricks4Kidz! He does the after-school program at his school in Frisco. He is constantly energized when he leaves class, to disclose to me what they...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

There are so many sites that I allude to for investigate. They give data in the article frame, an extraordinary way for sure. Their Affordable Essays are long and loaded with...

6 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

10 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Really I Appreciate The Effort You Made To Share The Knowledge. This Is Really A Great Stuff For Sharing. Keep It Up. Thanks For Sharing. Αληθινή Ιστορία...

5 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018