03.04.2011

Bez opłaty miesięcznej

Moose Centrum Języków Obcych przygotował specjalną ofertę dla franczyzobiorców, którzy zdecydują się przyłączyć do sieci do końca kwietnia.

Moose specjalizuje się w nauczaniu języków obcych indywidualnie oraz w małych grupach z dojazdem do klienta. Firma, która działa od 1994 roku, zdążyła otworzyć 11 szkół własnych i sześć franczyzowych. Moose obsługuje klientów z 50 miast, w których uczy 650 lektorów.

Zdjęcie punktu systemu Moose Centrum Języków Obcych

W bieżącym roku sieć planuje uruchomić ponad 30 placówek.

– Nasz biznes jest opłacalny nie tylko w dużych miastach, ale także w tych mniejszych, liczących 30, 50 i 70 tys. mieszkańców - mówi Grzegorz Kuzyk, wiceprezes zarządu Moose Centrum Języków Obcych. - Szkoły Moose znajdują się w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań oraz Rumia, Kalisz i Kłodzko.

Jednorazowa opłata franczyzowa umożliwiająca prowadzenie działalności pod logo Moose wynosi minimum 3 tys. zł i zmienia się w zależności od liczby mieszkańców. Opłata miesięczna zaczyna się od 200 zł, jednak osoby, które zdecydują się na przystąpienie do sieci do końca kwietnia będą z niej zwolnione do sierpnia.

– Nie wymagamy od naszych partnerów, aby od razu posiadali lokal pod szkołę, bo lektorzy i tak dojeżdżają do uczniów – wyjaśnia Grzegorz Kuzyk.

Franczyzodawca zapewnia licencjobiorcom know-how w postaci podręcznika operacyjnego zawierającego zasady dotyczące prowadzenia szkoły językowej, serię szkoleń, system komputerowy do obsługi placówki, opieką metodyczną i doradztwo w zakresie marketingu.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0