Biesiadowo szuka masterfranczyzobiorcy

Masterbiorca sieci Biesiadowo lub Crazy Piramid Pizza ma za zadanie otworzyć pierwszy lokal na terenie kraju, w którym będzie rozwijał sieć oraz stworzyć dla niej zaplecze logistyczne.
Sobota
02.04.2011
Firma Wojtex, operator sieci Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza, poszukuje partnerów, którzy będą rozwijać jej koncepty w Czechach i na Ukrainie.
 

Pierwszy lokal sygnowany logo Biesiadowo powstał w 2007 roku, a już rok później ruszyła pierwsza pizzeria franczyzowa. Obecnie na terenie całej Polski działa 55 lokali, niebawem do sieci dołączą kolejne placówki. Brand Crazy Piramid Pizza, pod którym sprzedawane są pizze w rożku, zagościł na polskim rynku na początku 2010. Teraz polskiej pizzy będą mogli skosztować również Czesi i Ukraińcy.

- Pod koniec ubiegłego roku zaczęliśmy otrzymywać wiele pytań dotyczących warunków współpracy od naszych rodaków mieszkających w Czechach, na Ukrainie oraz w Irlandii. To zainteresowanie sprowokowało nas do wyjścia na nowe rynki i sprzedaży naszych konceptów do kolejnych krajów. Prowadzimy już nawet rozmowy z pierwszymi potencjalnymi masterbiorcami – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex.

Masterbiorca sieci Biesiadowo lub Crazy Piramid Pizza ma za zadanie otworzyć pierwszy lokal na terenie kraju, w którym będzie rozwijał sieć oraz stworzyć dla niej zaplecze logistyczne. Będzie też odpowiedzialny za rekrutację przyszłych franczyzobiorców. Całkowity koszt inwestycji powinien zamknąć się w 50 tys. euro. Partner nie musi wnosić żadnej opłaty licencyjnej, to samo tyczy się również przyszłych franczyzobiorców.

Dużym zainteresowaniem naszych sąsiadów cieszy się koncept Crazy Piramid Pizza. Potencjalnych partnerów przyciąga niski koszt inwestycji oraz unikalny produkt, czyli pizza w kształcie rożka. Sieć będzie rozwijana na trzy sposoby: franczyzobiorca będzie mógł otworzyć pełnowymiarową pizzerię, okienko podawcze lub wprowadzić produkty z logo Crazy Piramid Pizza do istniejącego już lokalu gastronomicznego.

Pełnowymiarowa pizzeria, to koszt 13 tys. euro oraz miesięczna opłata licencyjna w wysokości 300 euro. Okienko podawcze z pizzą rożkiem można otworzyć mając już 400 euro, opłata franczyzowa to 80 euro miesięcznie. Tyle samo kosztuje wprowadzenie produktu do każdego innego lokalu gastronomicznego.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Hand Roll Tsuru Sushi co myślicie ?

Witam czy ktoś miał styczności z tym konceptem ?Ktos prowadzi taki punkt ?Lub posiada jakieś spostrzeżenia po spotkaniu z przedstawicielami tego konceptu ?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Catering się opłata?

Słyszałem że catering okolicznościowy poznań jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, w sam raz dla zabieganych - nie trzeba robić zakupów ani gotować, otrzymujemy...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Catering się opłata?

Pewnie że opłaca się prowadzić firmę cateringową, Mam znajomego który prowadzi, firmę Nelson - Catering & Events i mają bardzo dużo zamówień , na co dzień jak i...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie w dobrym miejscu

Lokalizacja jest bardzo ważna moim zdaniem, często widać że restauracje czy trucki z jedzeniem gdy stoją w słabym miejscu to mają mały ruch. Ostatnio w centrum...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie na zamówienie

Sprawdź sobie Pure&Fresh - catering dietetyczny, diety pudełkowe, dieta na życzenie. No ogólnie są świetni, jedzenie jest wręcz przepyszne. Biorę od nich pełną dietę...

21 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Catering się opłata?

Witam serdecznie. Od pewnego czasu już pracuję jako kucharz w firmie cateringowej Weranda - catering poznań . Rozmyślam nad założeniem własnej działalności właśnie w...

3 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
McDonalds opinie o franczyzie

McDonald robi bardzo dobrą kawę. To im trzeba przyznać. ______________________ Praca licencjacka z marketingu

2 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Wynajem kelnerów

To może być bardzo dobra opcja biznesowa. _______________ Marketing

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018