Docelowo 200 partnerów

Szkoła Pamięci SPW jest organizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw w Szybkim Zapamiętywaniu.
Czwartek
14.04.2011
Szkoła Pamięci SPW poszukuje franczyzobiorców z predyspozycjami do pracy z grupą.
 

Po 20 latach działania Szkoły Pamięci w sieci działa 117 punktów franczyzowych i jeden własny. Firma zajmuje się rozwojem pamięci oraz koncentracji uwagi. Jej oferta skierowana jest do dzieci i uczącej się młodzieży, a także dla osób dorosłych i pracowników firm. Dodatkowymi narzędziami wspierającymi trenerów jest e-learning, czyli kursy realizowane przez Internet.

Sieć poszukuje do współpracy partnerów z miejscowości powyżej 25 tys. mieszkańców. – Atrakcyjna lokalizacja w przypadku kursów dla dzieci to osiedla oraz miejsca w pobliżu szkół. Jeśli natomiast większość klientów stanowią dorośli, to w dużych miastach najważniejszy jest parking oraz dogodny dojazd. W większości przypadków szkolenia odbywają się w wynajmowanych salach – mówi Barbara Maniak, trener, zastępca dyrektora generalnego Szkoły Pamięci SPW.

Docelowo w Polsce ma działać 200 partnerów, w tym roku planowane jest pozyskanie 30. Franczyzobiorcy powinni posiadać wyższe wykształcenie, być osobami przedsiębiorczymi, które lubią pracować we własnym rytmie. Szczególnie ważną cechą są predyspozycje do pracy z grupą. Osoby zainteresowane współpracą z licencjodawcą muszą dysponować kwotą 5 tys. zł, która jest przeznaczona na zakup laptopa wraz z rzutnikiem oraz na szkolenie trenerskiej.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018