13.04.2011

Komfortowy rozwój

Operator hoteli i restauracji ComfortExpress szykuje kolejne otwarcia.

Sieć ComfortExpress przymierza się do otwarcia kolejnych obiektów noclegowych. Dwa z nich mają powstać przy autostradach A4 i A2. Następne trzy restauracje otwarte zostaną przy trasie DK 8 w pobliżu Warszawy i będą obejmować również dwie restauracje ComfortRestaurant, jedną ComfortBistro oraz dwa kąciki kawowe Comfort Caffe na stacjach benzynowych.

Zdjęcie punktu systemu ComfortExpress

W ramach konceptu działa restauracja ComfortRestaurant w Żywcu oraz dwa obiekty noclegowe ComfortExpress przy autostradzie A4.

Przy autostradzie A4 działają dwa obiekty noclegowe ComfortExpress. Jeden z nich znajduje się koło Zambrow, drugi – w okolicy Suwałk. W ramach konceptu działa też restauracja ComfortRestaurant w Żywcu.

ComfortExpress działa na rynku od 2009 roku. Właściciele konceptu przyznają, że obserwują coraz większe zainteresowanie ze strony inwestorów, którzy chcą skorzystać na przyjeździe kibiców z okazji Euro 2012. Ich zdaniem franczyza to idealny sposób na inwestycję na rynku HoReCa (Hotele Restauracje Catering).

- Polski rynek hotelowy coraz bardziej otwiera się na franczyzę. My ze swojej strony prowadzimy prezentacje głównie podczas targów hotelarskich, na których mówimy o franczyzie, o jej cechach, próbujemy ją „oswoić” - mówi Wioletta Kastrau, dyrektor handlowy ComfortExpress. - Liczymy że przynosi to spodziewane efekty dla całej branży. Potencjał jest ogromny, bo w porównaniu z Europą Zachodnią jesteśmy na początku drogi, która prowadzi do sieciowania obiektów hotelowych klasy ekonomicznej.

(gum)