14.04.2011

Franczyza w małym mieście

Microcash prowadzący punkty obsługi bankowej, chce umożliwić klientom regulowanie rachunków kartą płatniczą.

W placówkach z logo Microcash klient może zapłacić rachunki, wziąć kredyt, wypłacić gotówkę, a także ubezpieczyć dom, samochód, zdrowie i życie. Ponadto w punktach sieci istnieje możliwość wysłania pieniędzy za pośrednictwem Western Union.
- W tym roku zamierzamy wprowadzić możliwość płacenia za rachunki kartą oraz wykonywanie przelewów 15-minutowych bez względu na porę dnia, co oznacza, że odbiorca środków będzie je miał na koncie kwadrans po przelaniu pieniędzy – zapowiada Krzysztof Duda, prezes zarządu spółki Intax Group, rozwijającej sieć Microcash.

Biuro Microcash.

W placówkach z logo Microcash klient może zapłacić rachunki, wziąć kredyt, wypłacić gotówkę, a także ubezpieczyć dom, samochód, zdrowie i życie.

Placówki Microcash funkcjonują w miastach liczących nawet kilka tysięcy mieszkańców. Najbliższe otwarcia będą miały miejsce na południu Polski: w Chorzowie, Jaworznie oraz Wieliczce. Łącznie firma planuje do końca 2011 roku pozyskać 100 franczyzobiorców, w tej chwili jest ich 351.

Koszty dostosowania lokalu zależą od partnera, ponieważ to on decyduje o jego wyposażeniu. Optymalna powierzchnia lokalu do prowadzenia punktu Microcash wynosi 10-20 m2. Opłata wstępna w z tytułu przystąpienia do sieci wynosi 3580 zł, opłata miesięczna – 200 zł, bez względu na uzyskiwane obroty. Franczyzodawca przekazuje biorcy licencji oprogramowanie komputerowe, drukarkę, czytnik kodów kreskowych i materiały reklamowe. Ponadto partnerzy oraz ich pracownicy uczestniczą w szkoleniach.
- Dla osób bez doświadczenia przygotowaliśmy poszerzony pakiet szkoleń – dodaje Krzysztof Duda.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0