15.04.2011

Office1 za dotację

Placówka Office 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim została otwarta za pieniądze pochodzące z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Najnowsza placówka sieci Office 1 pierwszych klientów przyjęła 23 marca 2011. Jej właścicielka, Edyta Gęsiarz, chciała przystąpić do sieci od września ubiegłego roku. Żeby zdobyć kapitał niezbędny do rozpoczęcia współpracy z Office 1 zaczęła starać się o dotacje z Unii Europejskiej. Przyszła franczyzobiorczyni pozyskała środki na otwarcie własnego biznesu, w ramach projektu pod nazwą „Moja firma – moja szansa”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach Działania 6.2  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jej wniosek, pisany z pomocą przyszłego franczyzodawcy, zajął drugie miejsce spośród 300 projektów zgłoszonych do konkursu w województwie świętokrzyskim.

Wnętrze sklepu Office1.

W ofercie sklepów Office 1 znajdują się przedmioty niezbędne w każdym biurze.

- Mając kapitał w wysokości 40 tys. zł, pani Edyta mogła rozpocząć rozmowy o przystąpieniu do sieci Office1 - mówi Grażyna Marciniak, dyrektor rozwoju sieci Office 1. - Sklep jest niewielki, ale znajduje się w dobrym punkcie. Franczyzobiorczyni stawia przede wszystkim na obsługę klientów biznesowych, których w jej okolicy nie brakuje.

Asortyment sklepów jest bardzo szeroki, począwszy od artykułów piśmienniczych, poprzez urządzenia biurowe, aż po meble, czy sprzęt komputerowy.

(mak)