28.04.2011

Piłka w grze

Najlepszym miejscem na szkółkę piłkarską Socatots są osiedla, na których mieszkają młode małżeństwa z dziećmi.

Firma Socatots Polska rozwija sieć szkół sportowych dla dzieci. Mogą do nich uczęszczać maluchy od szóstego miesiąca życia do pięciu lat. Ogólnorozwojowe zajęcia sportowe odbywają się w specjalnie przygotowanej sali przy aktywnym udziale rodziców.
W sieci działają trzy placówki własne oraz cztery franczyzowych. Właściciel licencji chciałby aby w 2012 roku, czyli w okresie kiedy Polska będzie współgospodarzem piłkarskich Mistrzostw Europy, sieć posiadała partnera we wszystkich byłych miastach wojewódzkich.

Dzieci ze szkołki piłki nożnej Socatots na boisku

Właściciel licencji chciałby aby w 2012 roku sieć posiadała partnera we wszystkich byłych miastach wojewódzkich.

W ramach opłaty franczyzowej, która uzależniona jest od wielkości miasta i wynosi minimum 10 tys. zł, partner otrzymuje m.in.: szkolenie trenerskie z metodologii prowadzonych w szkole zajęć, niezbędny sprzęt, system rejestracji i zarządzania klientami oraz wsparcie marketingowe. Opłata miesięczna wynosi 30 proc. przychodu uzyskiwanego od co najmniej 300 klientów.

Jednym z franczyzobiorców sieci jest Karolina Kulesza, która swoją działalność prowadzi w Trójmieście.
- Ostatnie cztery lata zajmowałam się wychowaniem dzieci. Wcześniej pracowałam jako kierownik recepcji w fitness klubie. Po zakończeniu urlopu wychowawczego miałam wybór - powrót na wcześniejsze etatowe stanowisko za 1,5 tys. zł lub własna firma. Wybrałam to drugie, zostałam franczyzobiorcą Socatots. Jestem absolwentką AWF-u i mam doświadczenie w opiece nad dziećmi, dlatego szukałam dla siebie biznesu związanego z edukacją sportową dzieci. Prowadzenie szkółki Socatots to idealny biznes z mojego punktu widzenia – po południu pracuję ze swoimi podopiecznymi w szkole, zaś rano mam czas dla moich pociech. Brak doświadczenia nie był przeszkodą. Franczyzodawca zapewnił mi szkolenia oraz udział w akcjach marketingowych - opowiada Karolina Kulesza.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0