Brand New Products w małych miastach

Brand New Products jest obecny w Polsce, w Czechach i na Litwie.
Wtorek
26.04.2011
Sieć outletów z odzieżą markową zapowiada otwarcia w miastach liczących co najmniej 5 tys. mieszkańców.
 

– Chcemy docierać tam, gdzie dostęp do markowej odzieży outletowej jest o wiele trudniejszy, niż w dużych miastach. Dotychczas firmy odzieżowe skupiały się na sprzedaży końcówek kolekcji w większych aglomeracjach. Teraz sytuacja powoli się zmienia. Koncerny odzieżowe rzadko otwierają własne outlety w mniejszych miejscowościach. Wolą korzystać z pośrednictwa takich sieci jak Brand New Products – mówi Paweł Bryniarski, prezes Brand New Products.

Jednak zanim powstaną pierwsze placówki w małych miejscowościach, sieć kontynuje plan rozwoju w największych polskich miastach. W kwietniu Brand New Products otworzyła dwa nowe sklepy franczyzowe - w Kołobrzegu i Szczecinie.

Firma regularnie pozyskuje do współpracy nowe marki. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy zawarła umowę na dystrybucję końcówek kolekcji Nike, Adidas, Reebok, Playboy, Mustang, Wrangler, Lee oraz BGM Corporation (m.in. Gin Tonic, Tom Tailor). Chęć współpracy z Brand New Products wyraził również Mexx, który zaproponował firmie, regularne dostawy dla cełej sieci handlowej w Polsce, Czechach i na Litwie.

Brand New Products obecny jest w Polsce, w Czechach i na Litwie. Koszt inwestycji w sklep franczyzowy Brand New Products wynosi od 31 tys. zł na 20 m2.

(mk)


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018