Końcówki nakręcają sprzedaż

Sieć Brand New Products liczy 61 placówek w Polsce, 8 w Czechach oraz 2 na Litwie.
Sobota
07.05.2011
Brand New Products powiększa sieć i ofertę.
 

W ciągu pięciu miesięcy Brand New Products został dystrybutorem końcówek kolekcji siedmiu producentów odzieżowych, takich jak Nike, Adidas, Reebok, Playboy, Mustang, VF Wrangler i BGM Corporation. Sieć liczy 61 placówek w Polsce, osiem w Czechach oraz dwie na Litwie.

– Kontrakty z pięcioma koncernami odzieżowymi zawarte w tak krótkim czasie to dla nas duży sukces. Co więcej, wszystkie firmy zgłosiły się do nas same z propozycją współpracy – mówi Paweł Bryniarski, właściciel sieci Brand New Products. – Coraz częściej otrzymujemy oferty współpracy bezpośrednio od producentów. Starannie dobieramy naszych kontrahentów. Dokładnie weryfikujemy odzież, którą nam proponują. Bazujemy głównie na końcówkach aktualnych kolekcji, wzorach z ostatniego sezonu lub nadwyżkach produkcji.

Jak zapewnia Bryniarski, wkrótce firma pozyska kolejnych kontrahentów.- Rozbudowa sieci idzie w parze z rozwojem oferty sklepów – dodaje właściciel sieci.

Kwota inwestycji we własny punkt Brand New Products wynosi 31 tys. zł i obejmuje zatowarowanie, opłatę licencyjną oraz wyposażenie lokalu, którego wymagana powierzchnia to min. 20 m2.

Według prognoz firmy PMR w tym roku rynek odzieżowy urośnie o 5,3 proc. Wraz z polepszającymi się danymi makroekonomicznymi poprawiać będą się również nastroje konsumenckie, co powinno przełożyć się na zwiększone zakupy ubrań i butów.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018