19.05.2011

Pośrednik finansowy z doświadczeniem

Dzięki 200 placówkom franczyzowym Fines Operator Bankowy będzie obecny w najważniejszych miastach w Polsce.

Firma zajmuje się sprzedażą kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, pożyczek dla małych firm oraz pożyczek zabezpieczonych hipoteką. Obecnie Fines współpracuje z około tysiącem biur kredytowych, które posiadają w swojej ofercie produkty wynegocjowane z bankami. W latach 2007-2010 w ramach programu partnerskiego działało 200 biur z logo Fines. W bieżącym roku część tych placówek może zostać przekształcona w punkty franczyzowe. Docelowo ma ich działać również 200, a do końca tego roku powstanie 50.

Zdjęcie punktu systemu Fines Operator Bankowy

W pakiecie franczyzowym partnerzy otrzymują projekt placówki z jej oznakowaniem zewnętrznym, cykl kwartalnych szkoleń, zintegrowaną platformą informatyczną i wsparcie merytoryczne.

Oferta franczyzy skierowana jest do osób, które już prowadzą działalność w zakresie pośrednictwa kredytowego lub do przedsiębiorców posiadających doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług. Koszt inwestycji w biznes wynosi 20-50 tys. zł, z czego 15-20 tys. zł to cena licencji, która w całości przeznaczona jest na pokrycie kosztów oznakowania zewnętrznego i wykończenia biura zgodnie z przyjętymi przez Fines standardami.

- W maju otworzymy biuro Fines w województwie dolnośląskim. Wielkość miasta, w którym powstaną nasze punkty jest istotna, ale nie najważniejsza. Liczy się lokalizacja biura – w pobliżu centrum handlowego lub głównego ciągu komunikacyjnego danej miejscowości – mówi Piotr Przedlacki, prezes zarządu Fines.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0