Żółty Cesarz ma w swojej ofercie żywność ekologiczną, uprawianą bez środków chemicznych, rękodzieło, książki i etno-muzykę.
Wtorek
17.05.2011
W stolicy został otwarty kolejny sklep Żółty Cesarz, w którym można kupić ekologiczną żywność.
 

Sklep, który ruszył na warszawskim Ursynowie to już szósta placówka sieci. W stolicy działają jeszcze dwa sklep, a oprócz nich placówki Żółtego Cesarza funkcjonują również w Gdyni, Grudziądzu i Krakowie.

- Cały czas prowadzimy rozmowy z kolejnymi osobami zainteresowanymi współpracą z nami i otwarciem kolejnych sklepów. Niektóre z nich są bardzo zaawansowane i mam nadzieję, że nowe sklepy franczyzowe uda nam się otworzyć jeszcze w tym roku – mówi Agnieszka Olędzka, właścicielka sieci.

Żeby stworzyć własne cesarstwo trzeba dysponować kwotą ok. 50 tys. zł. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 8 tys. zł, zaś na fundusz marketingowy trzeba wpłacić 200 zł. Żółty Cesarz pomaga w otwarciu sklepu, zapewniając projekt i ofertę wykonania wystroju wnętrza. Inwestycja zwraca się w ciągu około roku.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.