Pod logo Drogerii Polskich działa obecnie 135 placówek. W czerwcu sieć będzie świętować swoje pierwsze urodziny.
Poniedziałek
23.05.2011
Sieć Drogerii Polskich powiększyła się o cztery kolejne placówki.
 

Marka Drogerie Polskie powstała w kwietniu 2010 roku. Do końca czerwca ubiegłego roku spółka skupiała w swoich strukturach kilkanaście drogerii, dziś sieć liczy 135 placówek. Kwiecień był miesiącem obfitującym w otwarcia kolejnych Drogerii Polskich. Sieć powiększyła się o cztery nowe placówki: w Chrzanowie, Zawierciu, Opolu oraz Limanowej.

Drogeria w Chrzanowie ma 100 m2, jej właścicielką jest Teresa Jonas. Punkt Amellie z Zawiercia, prowadzony jest przez Halinę i Mirosława Zakrzewskich. Drogeria ma 90 m2, na których znajdzie się docelowo ok. 6 tysięcy pozycji asortymentowych. Franczyzobiorcy działają w branży kosmetycznej od 15 lat.

- Uważamy, że najlepiej inwestuje się w kryzysie, gdy słabsi gracze się wykruszają. Wtedy silni mogą złapać dobrą falę, na której popłyną i przetrwają trudny moment. Wierzymy, że kiedyś na pewno będzie lepiej! – mówi Mirosław Zakrzewski, właściciel drogerii w Zawierciu.

Trzecia z otwartych drogerii działa w C.H. Turawa w Opolu, jej właścicielem jest Damian Matejka. Lokal ma 100 m2, a trzon asortymentu stanowią produkty pielęgnacyjne do ciała i włosów. Ostatnia drogeria ma powierzchnię ok. 100 m2 i mieści się na rynku w Limanowej. Oprócz dobrej lokalizacji jej atutem jest duży parking dla klientów.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja inwestuję w granulat złota https://mennica-krakowska.pl/index.php?id_category=31&controller=category Srebro jest NIEOPŁACALNE

54 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

54 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
zobacz więcej na forum