Krzysztof Szyndler, dyrektor ds. marketingu firmy Wójcik Fashion, rozwijającej marki Hot Oil i Wójcik.
Poniedziałek
23.05.2011
o zmianach w firmie Wójcik Fashion opowiada Krzysztof Szyndler, dyrektor ds. marketingu.
 

Jakie są plany rozwojowe marki Wójcik na ten rok?
W tym roku zabraliśmy się za porządkowanie biznesu. Uważnie przyglądamy się sieci sprzedaży oraz potencjałowi marek, które znajdują się w naszym portfelu, czyli Hot Oil i Wójcik. Wzmacniamy również nasz zespół menadżerski, co ma pomóc w podniesieniu skuteczności działalności operacyjnej. Oczywiście w planach mamy także kolejne otwarcia. Chcielibyśmy, żeby do końca roku pojawiły się 3-4 sklepy własne oraz około 10 franczyzowych. Myślę, że nie będziemy mieli problemu z ich otwarciem, bo jak na razie franczyzobiorcy sami się do nas zgłaszają.

Czy firma planuje ekspansję zagraniczną?
Naszymi ubraniami interesuje się coraz więcej firm z zagranicy, nie tylko naszych wschodnich sąsiadów, ale również krajów z zachodu. Dlatego staramy się zachęcać naszych partnerów do większej ekspansji na rynkach europejskich.

Jak wygląda sytuacja na rynku odzieży dziecięcej?
Sytuacja w branży pokazuje, że tylko silne brandy działające w dobrych lokalizacjach maja szansę znaleźć klienta, inni będą zmuszeni do konkurowania z działami odzieżowymi w hipermarketach, a to jest często jakościowy bazar. Niestety nie mamy wpływu na sytuację makroekonomiczną, dlatego staramy się wykorzystać szanse, jakie od czasu do czasu pojawiają się na rynku. Prowadzimy rozmowy z silnymi firmami, które mogą uzupełnić nasz asortyment produktami wysokiej jakości.

Rozmawiała (mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018