Triceps.pl pojawił się na rynku w 2006 roku, jako sklep internetowy.
Piątek
03.06.2011
Firma Triceps.pl, sprzedająca suplementy diety oraz odżywki dla sportowców, obchodzi swoje piąte urodziny.
 

- Urodziny będziemy obchodzić od 5 do 10 czerwca we wszystkich naszych sklepach oraz partnerskich siłowniach i klubach. Jednym z zaproszonych gości jest Robert Burneike, gwiazda kulturystyki z Las Vegas – mówi Michał Wasilewski, właściciel marki Triceps.pl.

Triceps.pl pojawił się na rynku w 2006 roku, jako sklep internetowy. Rok później została otwarta placówka stacjonarna we Wrocławiu, a pierwsi franczyzobiorcy otworzyli swoje sklepy w 2008 roku. Obecnie pod logo Triceps.pl działa osiem punktów franczyzowych w Polsce oraz jedna w Wiedniu. Do końca tego roku firma zamierza otworzyć jeszcze pięć nowych placówek.

Inwestycja we własną placówkę Triceps.pl powinna zamknąć się w 60 tys. zł. Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 7 tys. zł, a opłata bieżąca to 4 proc. obrotu netto. Franczyzobiorca jest dołączany do bazy sklepów na stronie firmy, dzięki czemu o nowej placówce dowiaduje się kilka tysięcy użytkowników portalu. Triceps.pl zapewnienia swoim partnerom atrakcyjne ceny dostaw oraz pakiet szkoleń. Nowe sklepy mają powstawać w miejscowościach mających co najmniej 30 tys. mieszkańców.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.