Bergson posiada obecnie 35 placówek: 23 własne i 12 franczyzowych.
Niedziela
05.06.2011
Bergson zapowiada otwarcia kolejnych sklepów.
 

Sieć sklepów z odzieżą i sprzętem sportowym liczy obecnie 35 placówek – 23 sklepy własne i 12 franczyzowych. Niedawno Bergson powiększył się o dwa nowe sklepy: w Galerii Słonecznej w Radomiu oraz w bytomskiej Agorze.

-Naszym priorytetem jest rozwój sieci detalicznej, dlatego staramy się pozyskać partnerów z terenu całego kraju. Do końca tego roku zamierzamy otworzyć łącznie dziesięć sklepów – zapowiada prezes zarządu Grzegorz Tryba.- Choć ostatnie lata nie były dla branży odzieżowej łatwe, to udało nam się otworzyć kolejne sklepy i poprawić ofertę towarową, więc z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Sklepy Bergson powstają w miejscowościach liczących więcej niż 30 tys. mieszkańców. Placówki mają od 80 do 120 m2 powierzchni i znajdują się w galeriach handlowych i centrum miast. Franczyzobiorca nie musi samodzielnie poszukiwać lokalu, może w tej materii liczyć na pomoc sieci. Partner firmy zyskuje dostęp do szerokiej oferty produktów i akcesoriów, bierze również udział w akcjach marketingowych prowadzonych przez firmę. Franczyzobiorcy przechodzą szereg szkoleń, zarówno przed przystąpieniem do sieci, jak również w trakcie współpracy.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.