09.06.2011

Hamburger w promocji

Od czerwca ruszyła nowa oferta franczyzy Mr Hamburgera. Niższa opłata licencyjna będzie obowiązywała do końca wakacji.

Dotychczas opłata franczyzowa wynosiła 25 tys. zł, ale firma postanowiła w okresie wakacji zachęcić nowych partnerów niżeszą opłatą wstępną. Od czerwca do sierpnia za możliwość działania pod logo Mr Hamburger chętni zapłacą 8 tys. zł. Ponadto sieć restauracji planuje oddać w ręce franczyzobiorcy placówkę własną w Czechowicach-Dziedzicach. Już wcześniej w ten sam sposób właściciela zmieniły trzy bary – w Woszczycach, w Katowicach i w Lędzinach przy trasie S-1.

Lada i szyld placówki Mr Hamburger

Można się spodziewać, że w konsekwencji budowy nowych dróg, w ich pobliżu powstanie wiele lokali gastronomicznych, w tym fast foody.

- Nie chcemy jednak rezygnować ze wszystkich własnych lokali. Franczyzodawca nadal będzie zarządzał pozostałymi sześcioma restauracjami, bo właśnie w nich możemy testować nową ofertę, która, jeśli się sprawdzi, trafi do całej sieci – wyjaśnia Monika Czapińska, menedżer ds. franchisingu Mr Hamburger.

Przyszli franczyzobiorcy Mr Hamburger, którzy już posiadają placówkę wymagającą działań adaptacyjnych pod potrzeby restauracji, wydadzą 60-100 tys. zł. W pakiecie franczyzowym znajduje się projekt wnętrza, meble w wynegocjowanych u producenta cenach oraz materiały reklamowe (plakaty, ulotki, banery). Na szkoleniach dla partnera i jego pracowników przekazana zostaje wiedza na temat receptur oraz technologii przygotowania posiłków.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0