09.06.2011

Jedna sieć, dwie odsłony

W Okay Multibrand Shops franczyzobiorcy sami zdecydują o wyglądzie swojego sklepu.

To nowość w odzieżowej franczyzie. Sieć Okay Multibrand Shops daje swoim franczyzobiorcom do wyboru dwie zupełnie różne wizualizacje sklepów. W obu dostępne są charakterystyczne dla sieci manekiny, ale na tym podobieństwa się kończą.

Sklep odzieżowy Okay Multibrand.

Jedna z nowych wizualizacji została przygotowana w kolorystyce płomiennej czerwieni i czerni. Druga oscyluje wokół delikatnej bieli, różu i odcieni srebra w połączeniu z fototapetami.

- Jedna z wizualizacji została przygotowana w kolorystyce płomiennej czerwieni i czerni. Druga oscyluje wokół delikatnej bieli, różu i odcieni srebra w połączeniu z fototapetami – opowiada o nowych pomysłach dyrektor zarządzający sieci, Mariusz Brzyski. - Franczyzobiorca sam decyduje o tym, który model chce wykorzystać w swoim sklepie. Następnie Okay Multibrand Shops na własny koszt przygotowuje materiały wizualizacyjno - reklamowe o wartości min. 15 tys. zł, które nieodpłatnie wynajmujemy partnerom na czas trwania współpracy.

Sklepy urządzone w nowym stylu funkcjonują już w Olkuszu i Włocławku. W ostatnim czasie sieć powiększyła się również o punkty w Rzeszowie, Stalowej Woli, Zgorzelcu, Bełchatowie i Brodnicy. Niebawem kolejne placówki zawitają do Lubartowa, Zamościa i Skarżyska Kamiennej. Sieć Okay nie ogranicza się jednak tylko do ekspansji wewnątrz kraju.

- Prowadzimy intensywną kampanię reklamową w Czechach i na Ukrainie, gdzie nawiązaliśmy już współpracę z odbiorcami hurtowymi i sklepami odzieżowymi. Oferowanym przez nas towarem znanych marek interesują się też inne sklepy multibrandowe, wobec których coraz częściej występujemy w roli dostawcy - mówi Mariusz Brzyski.

Okay Multibrand Shop w miesiącach letnich prowadzi sprzedaż również w sklepach i namiotach w kurortach nadmorskich.

- Już w tej chwili nasze placówki w Jastarni, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Dębkach i Karwi są gotowe na przyjęcie klientów odpoczywających nad morzem – zapewnia Brzyski.

Koszt otwarcia własnego sklepu o powierzchni 30 m2 to inwestycja na poziomie 33 tys. zł. Franczyzodawca przyznaje jednak, że najlepiej sprawdza się działalność w lokalach nieco większych - od 60 do 150 m2.

(gum)