13.06.2011

5.10.15 wraca do gry

Do końca tego roku zostanie otwartych 20 sklepów franczyzowych. Nowe placówki powstają też za granicą, m.in. w Arabii Saudyjskiej.

Sieć sklepów z odzieżą dziecięcą 5.10.15 planuje w tym roku znacznie zwiększyć liczbę swoich placówek, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Powiększenie sieci dystrybucji mają umożliwić nowe placówki franczyzowe, których do końca roku ma powstać jeszcze 20. W tym samym okresie przybędzie 10 sklepów własnych 5.10.15.

Zdjęcie punktu systemu 5.10.15

W chwili obecnej działa 158 sklepów 5.10.15 na ternie naszego kraju – 125 własnych i 33 franczyzowe.

- W tym roku i w kolejnych latach planujemy rozwijać sieć sklepów również poza granicami naszego kraju – mówi Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy. – Nasze sklepy już funkcjonują w Arabii Saudyjskiej, a w najbliższym okresie otworzymy kilka punktów również w innych krajach.

Firma zmieniła procesy projektowania ubrań, czego efekt można zauważyć w najnowszych kolekcjach. Obecność na międzynarodowych targach mody zaowocowała dużymi zmianami w ofercie marki. Jeszcze w tym roku planowane są otwarcia w nowym koncepcie salonów. W najbliższym czasie zacznie swoją działalność także nowy sklep internetowy firmy.

- W ramach współpracy dostarczamy naszym partnerom know-how oraz wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia dochodowego biznesu. Oczywiście mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności i „smykałka” do sprzedaży – dodaje Paweł Okpisz.

5.10.15 poszukuje przedsiębiorców chętnych do współpracy w miastach od 20 do 50 tys. mieszkańców w tym m.in. w Radomsku, Kołobrzegu, Nysie oraz w Kutnie. Wymogiem przystąpienia do sieci jest dysponowanie lokalem o powierzchni ok. 100 m 2 oraz kapitałem na inwestycję rzędu 80 – 120 tys. zł.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora