W chwili obecnej działa 158 sklepów 5.10.15 na ternie naszego kraju – 125 własnych i 33 franczyzowe.
Poniedziałek
13.06.2011
Do końca tego roku zostanie otwartych 20 sklepów franczyzowych. Nowe placówki powstają też za granicą, m.in. w Arabii Saudyjskiej.
 

Sieć sklepów z odzieżą dziecięcą 5.10.15 planuje w tym roku znacznie zwiększyć liczbę swoich placówek, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Powiększenie sieci dystrybucji mają umożliwić nowe placówki franczyzowe, których do końca roku ma powstać jeszcze 20. W tym samym okresie przybędzie 10 sklepów własnych 5.10.15.

- W tym roku i w kolejnych latach planujemy rozwijać sieć sklepów również poza granicami naszego kraju – mówi Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy. – Nasze sklepy już funkcjonują w Arabii Saudyjskiej, a w najbliższym okresie otworzymy kilka punktów również w innych krajach.

Firma zmieniła procesy projektowania ubrań, czego efekt można zauważyć w najnowszych kolekcjach. Obecność na międzynarodowych targach mody zaowocowała dużymi zmianami w ofercie marki. Jeszcze w tym roku planowane są otwarcia w nowym koncepcie salonów. W najbliższym czasie zacznie swoją działalność także nowy sklep internetowy firmy.

- W ramach współpracy dostarczamy naszym partnerom know-how oraz wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia dochodowego biznesu. Oczywiście mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności i „smykałka” do sprzedaży – dodaje Paweł Okpisz.

5.10.15 poszukuje przedsiębiorców chętnych do współpracy w miastach od 20 do 50 tys. mieszkańców w tym m.in. w Radomsku, Kołobrzegu, Nysie oraz w Kutnie. Wymogiem przystąpienia do sieci jest dysponowanie lokalem o powierzchni ok. 100 m 2 oraz kapitałem na inwestycję rzędu 80 – 120 tys. zł.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018
Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

7 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018