11.06.2011

KNC Nieruchomości coraz bliżej 50

W pierwszym kwartale tego roku zostało otwartych dziewięć nowych biur.

W ostatnim kwartale do sieci KNC Nieruchomości przystąpiło dziewięciu nowych franczyzobiorców. Nowi partnerzy otworzyli swoje placówki w Sosnowcu, Łańcucie, Gliwicach, Bartoszycach, Łodzi oraz po dwa biura w Krakowie i Warszawie. Tym samym w ramach systemu działa już 46 biur własnych i franczyzowych w Polsce i na świecie.

Biuro nieruchomości KNC w Lublinie.

Biuro nieruchomości KNC przy ulicy Krótkiej w Lublinie.

Zdecydowana większość franczyzobiorców KNC Nieruchomości to przedsiębiorcy posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, rozbudowujący wachlarz swych usług o branże nieruchomości.

- Chętnie jednak nawiązujemy współpracę również z osobami nie mającymi doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Dzięki wsparciu sieci i takie osoby doskonale radzą sobie w branży nieruchomości i odnoszą sukcesy – mówi Rafał Stec, właściciel sieci KNC Nieruchomości.

Przedsiębiorcy zainteresowani franczyzą KNC powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem w miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców, a także posiadać licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami (bądź zapewnić sobie nadzór ze strony osoby posiadającej takie uprawnienia).

KNC Nieruchomości działa na Polskim rynku od 14 lat. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz funkcjonuje jako aktywny inwestor. Dysponuje własnym ośrodkiem szkoleniowym znajdującym się przy siedzibie głównej firmy w Tarnowie.

(gum)