Marki franczyzowe ComfortExpress tworzą jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. Oferta franczyzowa skierowana jest do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną.
Niedziela
19.06.2011
Firma zarządzająca siecią obiektów hotelowych otworzyła trzy nowe restauracje. Jedna z nich wprowadza na rynek nowy koncept - ComfortBistro.
 

Marka ComfortRestaurant, obecna dotąd tylko w Żywcu, zwiększyła swój zasięg i pojawiła się w okolicach Warszawy. Sieć oddała do użytku trzy nowe obiekty gastronomiczne - dwie restauracje zlokalizowane w Radziejowicach i Wymysłowie. Nowością jest także kolejna marka sieci ComfortBistro, która debiutuje w Słabomierzu.

ComfortBistro to nowy projekt, który jest skierowany do placówek, które nie mają zaplecza kuchennego. Koncept nastawiony jest na sprzedaż kanapek na ciepło, wrapów oraz kawy. ComfortBistro w Słabomierzu funkcjonuje przy stacji Benzynowej BP i kieruje swoje propozycje przede wszystkim do kierowców.

- Już od pewnego czasu trwały przygotowania do uruchomienia kolejnych restauracji - mówi Wioletta Kastrau, dyrektor handlowa ComfortExpress. - Gmina Mszczonów jest dla nas atrakcyjna pod wieloma względami i uważamy, że będzie się tam w rozwijać szybkim tempie. Nasze obiekty gastronomiczne powstały w strategicznych punktach na obrzeżach gminy.

Trzeba pamiętać, że ComfortExpress to kilka marek: ComfortRestaurant, ComfortCaffe, ComfortTravel, ComfortBiznes oraz od niedawna także ComfortBistro. ComfortExpress działa na rynku od 2009 roku i w tej chwili obejmuje 11 inwestycji na terenie całej Polski: sześć obiektów noclegowych, trzy restauracyjne oraz dwa kąciki kawowe.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

wirtualny adres

Hej, planuje zalozyc firme ale nie chcialabym jeszcze wynajmowac siedziby i wydawac na to gory pieniedzy, trafilam na takie rozwiazanie...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Gdzie kupić meble do warsztatu?

jak chodzi o meblach ogrodowych to ten producent na pewno przyda https://zumm.pl/

57 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Biznes dla wygodnych

Najlepsze Tabletki na Trądzik

13 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Szukam betatesterów do nowego programu do wypożyczalni samochodów . Doskonała okazja by poznać bezpłatnie program do prowadzenia wypożyczalni. szczegóły na xevoss eu

46 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Import używanych maszyn rolniczych z Niemiec

Jak sądzicie czy import używanych maszyn z Niemiec to możliwie zyskowny biznes? Ryzyko jest ograniczone, bo możemy sprowadzać praktycznie na zamówienie, a wg ogłoszeń...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes dla wygodnych

moja strona internetowa - recenzjefarmaceuty.pl

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biznes dla wygodnych

Wygodny to jak sprzedaż idzie, ja myślałem raczej zainwestować w punkty usługowe tego typu: Hardy Multiserwis

13 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Masz rację Mariuss ,Wulkanizacja Poznań, te dwa słowa ciężko pogodzić. Trzeba uważać na każdym kroku żeby urząd skarbowy nie przyczepił się do Ciebie. Mimo...

46 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018