19.06.2011

1, 2, 3... ComfortExpress

Firma zarządzająca siecią obiektów hotelowych otworzyła trzy nowe restauracje. Jedna z nich wprowadza na rynek nowy koncept - ComfortBistro.

Marka ComfortRestaurant, obecna dotąd tylko w Żywcu, zwiększyła swój zasięg i pojawiła się w okolicach Warszawy. Sieć oddała do użytku trzy nowe obiekty gastronomiczne - dwie restauracje zlokalizowane w Radziejowicach i Wymysłowie. Nowością jest także kolejna marka sieci ComfortBistro, która debiutuje w Słabomierzu.

Menu ComfortRestaurant.

Marki franczyzowe ComfortExpress tworzą jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. Oferta franczyzowa skierowana jest do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną.

ComfortBistro to nowy projekt, który jest skierowany do placówek, które nie mają zaplecza kuchennego. Koncept nastawiony jest na sprzedaż kanapek na ciepło, wrapów oraz kawy. ComfortBistro w Słabomierzu funkcjonuje przy stacji Benzynowej BP i kieruje swoje propozycje przede wszystkim do kierowców.

- Już od pewnego czasu trwały przygotowania do uruchomienia kolejnych restauracji - mówi Wioletta Kastrau, dyrektor handlowa ComfortExpress. - Gmina Mszczonów jest dla nas atrakcyjna pod wieloma względami i uważamy, że będzie się tam w rozwijać szybkim tempie. Nasze obiekty gastronomiczne powstały w strategicznych punktach na obrzeżach gminy.

Trzeba pamiętać, że ComfortExpress to kilka marek: ComfortRestaurant, ComfortCaffe, ComfortTravel, ComfortBiznes oraz od niedawna także ComfortBistro. ComfortExpress działa na rynku od 2009 roku i w tej chwili obejmuje 11 inwestycji na terenie całej Polski: sześć obiektów noclegowych, trzy restauracyjne oraz dwa kąciki kawowe.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora