26.06.2011

Angielski z pingwinkiem

Centrum Językowe Idea wprowadza na polski rynek kurs języka angielskiego dla dzieci Pingu’s English.

Maluchy będą zgłębiać tajniki języka angielskiego wraz z sympatycznym bohaterem kreskówki – pingwinkiem Pingu, którego przygody śledzi ponad miliard widzów w 160 stacjach telewizyjnych na całym świecie. Metoda skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 7 lat i została stworzona przez Grupę Linguaphone. W Polsce za rozwój sieci szkół nauczających metodą Pingu's English odpowiedzialne jest Centrum Językowe Idea.

Dzieci na tle ściany z obrazem z pingwinami

Przygody pingwina Pingu śledzi ponad miliard widzów na całym świecie. Teraz sympatyczny zwierzak będzie pomagał polskim dzieciom poznawać tajniki języka angielskiego.

Metodę Pingu's English można wprowadzać w istniejących już szkołach językowych, można nią również nauczać dzieci w przedszkolach, świetlicach, domach kultury i podczas indywidualnych korepetycji. Dla pierwszych licencjobiorców Centrum Językowe Idea przygotowało zniżki i promocje umożliwiające szybkie uruchomienie działalności.

- Pingu's English to dobry pomysł na nowy biznes bądź poszerzenie oferty o kursy skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym - podkreśla Amadeusz Czajor. - Jestem przekonany, że uwielbiana przez dzieci postać Pingu zwiększy zainteresowanie szkołą. Sprawdzony program nauczania sprawi, że dzieci będą się chętnie uczyć, rodzice zauważą postępy i być może nawet po zakończeniu kursu Pingu’s English powierzą szkole dalszą naukę swojego dziecka - dodaje.

Kwota inwestycji uzależniona jest od przyjętego modelu biznesowego i zaczyna się już od kilku tysięcy złotych. Do końca 2011 roku przyszły franczyzobiorca płaci połowę kwoty licencji.

(mak)